Şehir Ara

Konya Ilgın Uygulama Oteli

5/5
Konya Ilgın Uygulama Oteli

Konya Ilgın Uygulama Oteli Konya misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Konya Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Konya Uygulama Oteli Ilgın Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Konya Ilgın Uygulama Oteli Konya  ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Konya, Anadolu’nun tarihi şehirlerinden biridir ve her yıl birçok turist tarafından ziyaret edilir. Konya’ya gelen turistlerin rahat ve konforlu bir konaklama ihtiyacı olduğunda ise Konya Ilgın Uygulama Oteli gibi birçok seçenekleri mevcuttur.

 

Konya Ilgın Uygulama Oteli, konuklarına modern ve konforlu bir konaklama deneyimi sunar. Otelin konumu Konya’nın Ilgın ilçesinde yer almaktadır. Otel, yemyeşil doğası ve sıcak atmosferi ile konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi sunar.

 

Otelin fiyatları ise konaklama seçeneklerine göre değişmektedir. Otelin sunduğu konaklama seçenekleri arasında standart oda, suit oda, aile odası gibi birçok seçenek yer almaktadır. Konaklama seçenekleri arasında seçim yaparken, konaklama amacınıza, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre karar verebilirsiniz.

 

Konya Ilgın Uygulama Oteli dışında Konya’da birçok kamu misafirhanesi ve özel misafirhane de bulunmaktadır. Bu tesisler de konuklarına rahat ve ekonomik bir konaklama seçeneği sunarlar.

 

Konya’da konakladığınız süre boyunca, şehrin zengin kültürel mirasını keşfetmek için birçok yer ziyaret edebilirsiniz. Şehirdeki en popüler yerler arasında Mevlana Müzesi, Karatay Medresesi, İnce Minareli Medrese, Alaeddin Camii ve Konya Kalesi bulunmaktadır. Ayrıca, şehirdeki tarihi çarşıları ve özellikle de Mevlana Kültür Merkezi’ndeki sema gösterileri de turistlerin ilgisini çekmektedir.

 

Konya Ilgın Uygulama Oteli, Konya’da konaklama yapabileceğiniz birçok seçeneklerden sadece biri. Şehirdeki diğer konaklama seçeneklerini ve gezilecek yerleri de araştırarak tatil planınızı oluşturabilirsiniz.

 

Konya ‘da Gezilecek Yerler;

 • Mevlana Müzesi
 • Kadınlar Pazarı
 • Mevlana Kültür Merkezi
 • Bedesten Çarşısı
 • Tropikal Kelebek Bahçesi
 • Kyoto Japon Parkı
 • Konya Bilim Merkezi
 • Meke Gölü
 • Tınaztepe Mağarası
 • Çatalhöyük

 

Konya Ilgın Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Konya Ilgın Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Ilgın Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 332 881 43 43

 

 

Konya Ilgın Uygulama Oteli Adresi

Ilgın Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ilıca Mahallesi 116750. Sokak Ilgın / Konya

  

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir