Konya Dsi Misafirhanesi

Konya DSİ Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Konya Dsi Misafirhanesi, Konya Meram da bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 4. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan Konya Dsi Misafirhanesi Konya da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Konya’da seyahat ederken uygun konaklama yerleri arıyorsanız, DSİ misafirhaneleri sizin için uygun bir seçenek olabilir. Hem ekonomik hem de konforlu olan bu misafirhaneler, seyahat bütçenizi fazla zorlamadan rahat bir konaklama sunar.

 

Konya’da DSİ tarafından işletilen iki adet misafirhane bulunmaktadır. Bunlar;

 • Konya DSİ 18. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi: Meram ilçesinde yer alan bu misafirhane, 2 yıldızlı olup 30 oda kapasitesine sahiptir. Odalarda banyo, tuvalet, televizyon, klima ve minibar gibi temel olanaklar mevcuttur. Ayrıca, 24 saat açık resepsiyon ve ücretsiz otopark gibi hizmetler de sunulmaktadır.
 • Konya DSİ 19. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi: Karatay ilçesinde yer alan bu misafirhane, 3 yıldızlı olup 34 oda kapasitesine sahiptir. Odalarda banyo, tuvalet, televizyon, klima, minibar ve ücretsiz Wi-Fi gibi olanaklar mevcuttur. Ayrıca, ücretsiz otopark, 24 saat açık resepsiyon, oda servisi ve kahvaltı imkanı gibi hizmetler de sunulmaktadır.

 

Konya’da DSİ misafirhanelerinin yanı sıra, farklı kamu misafirhaneleri de bulunmaktadır. Bu misafirhaneler de ekonomik fiyatlarla konaklama imkanı sunar.

 

Konya’ya seyahat ederken konaklama ihtiyacınızı karşılamak için DSİ misafirhanelerini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatları, konforlu odaları ve iyi hizmetiyle seyahatinizden daha keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlayabilirler.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

Konya ’ da Gezilecek Yerler;

 • Mevlana Müzesi
 • Kadınlar Pazarı
 • Mevlana Kültür Merkezi
 • Bedesten Çarşısı
 • Tropikal Kelebek Bahçesi
 • Kyoto Japon Parkı
 • Konya Bilim Merkezi
 • Meke Gölü
 • Tınaztepe Mağarası
 • Çatalhöyük

 

Konya Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Konya Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Konya Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel:0 332 322 01 91

 

 

Konya Dsi Misafirhanesi Adresi

Konya Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Larende Caddesi no:10F Meram/Konya

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler