Şehir Ara

Çukurova Üniversitesi Balcalı Konukevi

5/5
Kalecik-öğretmenevi

Çukurova Üniversitesi Balcalı Konukevi iletişim bilgileri; Balcalı konukevi yenilenmiş 12 adet odasıyla konuklarını ağırlamaktadır. Şehrin gürültüsünden uzak yeşillikler içerisinde temiz orman havası ve kuş cıvıltıları ile etrafı huzur vermektedir.

Balcalı konukevi Seyhan Baraj Gölünün kenarında, odaları kaloriferli ve klimalı, sıcak su mevcut her oda için aynı standart geçerlidir.

Balcalı konukevi üst katını kahvaltı salonu olarak kullanılmakta olup, kablosuz internet hizmeti vermektedir.

, Devlet misafirhaneleri konaklama yapmak, yemek yemek, sosyal tesislerinden faydalanmak için kamu personelleri ve vatandaşların hizmetine sunulmuş misafirhanelerdir. Misafirhanelerin konaklama ücretleri, yemek ücretleri, sosyal tesislerin kullanım ücretleri ile şehir dışındaki tatillerinizde, iş seyehatlarınız da ve ikametlerde uygun fiyat politikası sebebiyle tercih edilmektedir. Farklı ve bilmediğiniz şehirlerde, ilçelerde konaklamanız gerektiğinde otellere göre daha uygun konaklama yapmak mümkün.

Çukurova Üniversitesine ait olan Çukurova Üniversitesi Balcalı Konukevi, Adana’da konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir öğretmenevidir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Çukurova Üniversitesi Balcalı Konukevi , Adana’da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz öğretmenevlerinden biridir.

 

Adana’da Gezilecek Yerler;
 • Varda Köprüsü
 • Kapıkaya Kanyonu
 • Seyhan Barajı
 • Taş Köprü
 • Sabancı Merkez Cami
 • Adana Merkez Park
 • Adana Sinema Müzesi
 • Adana Arkeoloji Müzesi
 • Büyük Saat
 • Belemedik Vadisi
 • Yumurtalık Plajı

 

 

Çukurova Üniversitesi Balcalı Konukevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Günlük tek kişilik oda için 140tl (kahvaltı dahil), çift kişilik oda 220tl (kahvaltı dahil) olarak bildirilmiştir.


NOT:
 Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

Çukurova Üniversitesi Balcalı Konukevi İletişim Numaraları

Çukurova Üniversitesi Balcalı Konukevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için  0 322 338 64 16 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

 

Çukurova Üniversitesi Balcalı Konukevi Adresi

Çukurova Üniversitesi Balcalı Konukevinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Gültepe, Çukurova Üniversitesi, 01250 Sarıçam / Adana

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. Karayolları Misafirhaneleri
 6. PTT Misafirhaneleri
 7. TCDD Misafirhaneleri
 8. SGK Misafirhaneleri
 9. Uygulama Otelleri
 10. TEDAŞ Misafirhaneleri
 11. Sendika Misafirhaneleri
 12. Belediye Misafirhaneleri
 13. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

Balcalı konukevi oda fiyatları;

 

Rezervasyon ve iletişim için;

İletişim:

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir