Derbent Uygulama Oteli

Derbent Uygulama Oteli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Derbent Uygulama Oteli Kocaeli misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kocaeli Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Kocaeli Derbent  Uygulama Oteli Kocaeli Üniversitesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Derbent Uygulama Oteli Kocaeli’n de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

İzmit Körfezi ve Sapanca Gölü arasında 1600 metre yükseklikteki Kartepe’nin eteklerinde yer alan, Derbent Uygulama Oteli yazın güneşin tadını çıkarabileceğiniz, kışınsa kayak merkezine olan yakınlığıyla, dört mevsim doğanın tüm güzelliklerinden faydalanabileceğiniz bir mekandır.

 

Otel 40 oda 76 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda klima, TV, minibar, direkt telefon, banyo, saç kurutma makinesi, kablosuz internet (ücretsiz) bulunmaktadır. Otel bu doğa harikası mekana uygun olarak inşa edilmiş olup, 2001 yılından bu yana kesintisiz hizmetini sürdürmektedir.

 

Doğanın eşsiz manzarasına konuşlanmış olan otel, tüm misafirlerinin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Merkezlere olan yakınlığı sayesinde iş ve tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir tercihtir.

 

Kocaeli’nin tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü ilçelerinden biri olan Derbent, ziyaretçilerine huzurlu ve keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Bu bölgede konaklamak isteyenler için ise Derbent Uygulama Oteli, uygun fiyatları ve konforlu odaları ile dikkat çekiyor.

 

Derbent Uygulama Oteli, Kocaeli Üniversitesi Meslek Yüksekokulu bünyesinde hizmet veren bir oteldir. Öğrencilerin uygulama yapması amacıyla açılan otel, konaklama hizmeti sunarak aynı zamanda bölgedeki turistlerin de ihtiyaçlarını karşılıyor. Otel, modern ve şık tasarımı ile göz kamaştırıyor. Odalarında klima, minibar, ücretsiz Wi-Fi erişimi gibi olanaklar sunuyor.

 

Derbent Uygulama Oteli fiyatları ise oldukça uygun seviyelerde yer alıyor. Bu sayede bölgeye ekonomik bir tatil planlayanlar, otelde rahat bir konaklama imkanı bulabiliyorlar. Ancak yoğun sezonlarda yer bulmak zor olabiliyor. Bu nedenle tatil planlarınızı erken yapmanızı öneririm.

 

Kocaeli’de konaklama yapmak isteyenlerin tercih edebileceği diğer seçenekler arasında ise Kocaeli kamu misafirhaneleri ve özel misafirhaneler yer alıyor. Kocaeli kamu misafirhaneleri, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Ancak konfor açısından otellere kıyasla biraz daha sınırlı hizmet sunuyorlar. Özel misafirhaneler ise konforlu bir konaklama sunarken fiyatları da biraz daha yüksek seviyelerde olabiliyor.

 

Kocaeli’nin gezilecek yerleri arasında ise özellikle tarihi mekanlar öne çıkıyor. İzmit’te yer alan İzmit Körfezi, şehrin en güzel doğal alanlarından biridir. Burada yürüyüş yapabilir, denize girerek serinleyebilirsiniz. Ayrıca Kocaeli’de Osmanlı döneminden kalma pek çok tarihi yapı bulunuyor. Bunlar arasında İzmit Kalesi, İzmit Saat Kulesi ve Gebze Hacı Halil Camii gibi yerler mutlaka görülmeye değerdir. Bunların yanı sıra Kartepe Kayak Merkezi de doğa sporları severler için ideal bir seçenek olabilir.

 

 

Kocaeli ‘n de Gezilecek Yerler;

 • İnönü Yaylası
 • Yuvacık Barajı
 • Ballıkayalar Tabiat Parkı
 • Kefken Pembe Kayalar
 • Kumcağız Halk Plajı
 • Kefken Adası
 • Narköy
 • Maşukiye
 • Gölkay Park
 • Kartepe Kayak Merkezi
 • Ormanya

 

 

Derbent Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Derbent Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Kocaeli Derbent Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:0 262 353 43 71

Fax:0 262 353 43 75

 

 

Derbent Uygulama Oteli Adresi

Kocaeli Derbent Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Bağlar başı mahallesi Koy içi Mevkii No 95 Safranbolu /Karabük

  

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler