Şehir Ara

Kırşehir Dsi Misafirhanesi

5/5
Kırşehir Dsi Misafirhanesi

Kırşehir Dsi Misafirhanesi, Kırşehir merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürlüğü 122. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Kırşehir Dsi Misafirhanesi Kırşehir de yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Kırşehir Dsi Misafirhanesi, doğanın içinde sessiz ve sakin bir konaklama deneyimi sunan modern bir tesis. Misafirler, rahat ve konforlu bir şekilde konaklayabilirler.

 

Misafirhanenin odaları oldukça geniş ve ferah. Her oda, özel banyosuna sahiptir ve modern mobilyalarla döşenmiştir. Ayrıca, her odada düz ekran televizyon, kablosuz internet erişimi ve klima gibi modern olanaklar da mevcuttur.

 

Misafirler, Kırşehir Dsi Misafirhanesi’nin güzel doğal manzaralarından yararlanabilir ve açık hava etkinlikleri yapabilirler. Ayrıca, misafirhanenin yakınında birçok turistik yer ve tarihi mekanlar da bulunmaktadır. Bu yerleri ziyaret etmek, misafirlerin Kırşehir’in zengin kültürü hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar.

 

Kırşehir Dsi Misafirhanesi fiyatları bakımından modern ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan, doğaya saygılı bir tesis. Kırşehir misafirhane fiyatları bakımından hem de Kırşehir misafirhaneleri arasında Kırşehir Dsi Misafirhanesi, Kırşehir de konaklama yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Kırşehir’i ziyaret edenler için mükemmel bir seçenek olabilir. Konukların rahatlığı ve çevrenin korunması öncelikli olarak benimsenen bu tesis, doğayla iç içe olmak isteyenler için ideal bir tatil imkanı sunmaktadır.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Kırşehir ’ de Gezilecek Yerler;

 • Seyfe Gölü
 • Cacabey Medresesi
 • Kesikköprü
 • Mucur Yeraltı Şehri 
 • Üç Ayak Kilisesi
 • Ahi Evran Zaviyesi
 • Aflak Baba Kümbeti
 • Aşık Paşa Türbesi
 • Ahi Evran Camii ve Türbesi
 • Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi
 • St. Jean Kilisesi
 • Açık Saray Müzesi
 • Hacıbektaş Arkeoloji ve Etnografya Müzesi

 

Kırşehir Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Kırşehir Dsi Misafirhanesi Telefon Numaraları

Kırşehir Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0386 262 11 55

 

 

Kırşehir Dsi Misafirhanesi Adresi

Kırşehir Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ahi Evran Mahallesi Ankara Kayseri Asfaltı Üstü Merkez/Kırşehir

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir