Şehir Ara

Kırklareli Orduevi

5/5

Kırklareli Orduevi fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Bölgesi içerisin de en çok tercih edilen kamplardan olan Kırklareli Orduevi, askeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde bulunur.

 

 

Kırklareli, Türkiye’nin Trakya Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. İl merkezi, tarihi bir yerleşim yeri olan Kırklareli Kasabası’dır. Kırklareli’nin tarihi, Bizans İmparatorluğu dönemine kadar uzanmaktadır. İlde birçok antik kent, tarihi yapı ve eser bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Kırklar Anıtı, Hızırbey Camii, Tekirdağ Kapısı, Osmanlı Arşivi ve Etnografya Müzesi, Vize Kalesi ve Vize Meryem Ana Kilisesi’dir. Doğal güzellikleri arasında, İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Vize Gölü, Kırklareli Dağları, Karadeniz ve Marmara Denizleri arasında kalan sahil şeridi yer almaktadır. Bu bölgelerde yürüyüş, doğa yürüyüşü, bisiklet, kamp yapma gibi aktiviteler yapmak mümkündür.

 
 
 
 
 
 
 

Kırklareli’de Gezilecek Yerler;

  • Kırklar Anıtı: Şehrin sembolü olan Kırklar Anıtı, 40 şehit anısına yapılmış bir anıttır.
  • Hızırbey Camii: 15. yüzyılda yapılmış olan cami, Osmanlı mimarisinin özelliklerini taşımaktadır.
  • Osmanlı Arşivi ve Etnografya Müzesi: Osmanlı dönemine ait arşiv belgeleri ve etnografik eserlerin sergilendiği bir müzedir.
  • Tekirdağ Kapısı: Şehrin tarihi kapısı olan Tekirdağ Kapısı, Osmanlı döneminde yapılmıştır.
  • Vize Kalesi: İlçe merkezinde yer alan kalenin Bizans dönemine ait olduğu düşünülmektedir.

 

 

Kırklareli Orduevi Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Kırklareli Orduevi Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Kırklareli Orduevi İletişim Bilgileri

Kırklareli Orduevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (288) 214 11 52

 

 

Kırklareli Orduevi Adresi

Kırklareli Orduevi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Karakaş, İstasyon Cd. No:12, 39000 Kırklareli Merkez / Kırklareli

 

  

 

 

Kırklareli Orduevi Yorumları

Kırklareli Orduevi Google yorumları.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri
Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir