Şehir Ara

Kırklareli Dsi Misafirhanesi

5/5
Kırklareli Dsi Misafirhanesi

Kırklareli Dsi Misafirhanesi, Kırklareli merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 11. Bölge Müdürlüğü 112. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Kırklareli Dsi Misafirhanesi Kırklareli de yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Kırklareli, Trakya Bölgesi’nde yer alan tarihi ve kültürel açıdan zengin bir ilimizdir. İl merkezinde yer alan Kırklareli Dsi Misafirhanesi, ziyaretçilerine konforlu ve huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

 

Konforlu Odalar Kırklareli Dsi Misafirhanesi fiyatları uygun olması sebebiyle tercih edilen misafirhane modern ve konforlu odalarıyla misafirlerini ağırlamaktadır. Her odada televizyon, klima, mini buzdolabı ve özel banyo bulunmaktadır. Ayrıca, misafirhanenin tamamında ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

 

Güvenli Konaklama Kırklareli Dsi Misafirhanesi, güvenli bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesisin 24 saat güvenlik personeli vardır ve misafirlerin güvenliği için gerekli tüm önlemler alınmıştır.

 

Konum Avantajı Kırklareli Dsi Misafirhanesi, il merkezinde yer almaktadır. Konumu sayesinde şehirdeki tarihi ve turistik yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Tesis, otogar ve havaalanına yakın bir konumdadır.

 

Misafirperverlik Kırklareli Dsi Misafirhanesi personeli, misafirlerine sıcak ve samimi bir ortam sunmaktadır. Her zaman misafirlerin memnuniyeti için çalışan personel, konaklamanız boyunca ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olacaktır.

 

Kırklareli Dsi Misafirhanesi, konforlu ve huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Güvenliği, konumu ve misafirperverliği ile tercih edilen bir konaklama tesisidir. Eğer Kırklareli’ne seyahat planınız varsa, Kırklareli Dsi Misafirhanesi’ni tercih edebilirsiniz.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

Kırklareli ’ de Gezilecek Yerler;

 • Dupnisa Mağarası
 • Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü
 • Aya Nikola Manastırı
 • İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı
 • Poliçe Koyu
 • Panayır İskelesi Koyu
 • Selvez Koyu
 • Babaeski Köprüsü
 • Istranca Dağları
 • Küçük Ayasofya Kilisesi
 • Hızır Bey Cami
 • Kıyıköy Kastro Sahili
 • Cehennem Şelaleleri
 • Kırklareli Atatürk Evi
 • Ali Rıza Efendi Kültür Evi
 • Aşağı Pınar Açık Hava Müzesi

 

Kırklareli Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Kırklareli Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Kırklareli Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0288 214 19 43

 

 

Kırklareli Dsi Misafirhanesi Adresi

Kırklareli Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Karakaş Mahallesi, Edirne Caddesi No:17A Merkez/Kırklareli

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir