Şehir Ara

Kayseri Uygulama Oteli

5/5
Kayseri Uygulama Oteli

Kayseri Uygulama Oteli Kayseri misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kayseri Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Kayseri Uygulama Oteli Kayseri Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Kayseri Uygulama Oteli Kayseri  ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Kayseri, Türkiye’nin tarihi ve kültürel açıdan en zengin şehirlerinden biridir. Şehir, binlerce yıllık geçmişi ile zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Kayseri’de konaklama için birçok seçenek mevcuttur ve bu seçenekler arasında Kayseri Melikgazi Uygulama Oteli öne çıkmaktadır.

 

Kayseri Melikgazi Uygulama Oteli, şehrin merkezinde yer alan modern bir oteldir. Odaları ferah ve rahat, fiyatları da oldukça uygun ve ekonomiktir. Ayrıca, otelin sunduğu hizmetler arasında ücretsiz Wi-Fi, otopark, 24 saat resepsiyon hizmeti gibi olanaklar da bulunmaktadır.

 

Kayseri’nin tarihi ve kültürel zenginliklerine ev sahipliği yapan birçok yer vardır. Şehir, tarihi Selçuklu dönemine ait pek çok yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Kayseri’de gezilecek yerler arasında Kapalı Çarşı, Hunat Hatun Külliyesi, Kayseri Kalesi, Gevher Nesibe Müzesi, Sahabiye Medresesi, Erciyes Dağı, Talas Sütçü İmam Camii, Zincidere Vadisi Tabiat Parkı ve Düvenönü Vadisi gibi yerler bulunmaktadır. Ayrıca, Kayseri’nin meşhur pastırması ve mantısı da mutlaka tatmanız gereken lezzetler arasındadır.

 

Kayseri’de konaklarken aynı zamanda şehrin tarihi ve kültürel yerlerini keşfetmek de mümkündür. Melikgazi Uygulama Oteli, konforlu ve ekonomik bir seçenek olması nedeniyle şehri ziyaret edenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

 

 

Kayseri ‘da Gezilecek Yerler;

 • Yaman Dede Kültür Ve Sanat Evi
 • Kapalı Çarşı
 • Meryem Ana Kilisesi
 • Seyyid Burhanettin Hz. Türbesi
 • Mimar Sinan Evi
 • Selçuklu Uygarlığı Müzesi
 • Agios Prokopios Kilisesi
 • Kurşunlu Cami
 • Kayseri Kalesi
 • Hunat Hatun Cami ve Külliyesi
 • Milli Mücadele Müzesi
 • Ağırnas Yeraltı Şehri
 • Erciyes Kayak Merkezi
 • Sultansazlığı Milli Parkı
 • Kapuzbaşı Şelalesi

 

 

Kayseri Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Kayseri Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Kayseri Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 352 330 59 01

Tel: 0 536 591 06 50

e-Posta: info@kayseriuygulamaoteli.com

 

 

Kayseri Uygulama Oteli Adresi

Kayseri Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Çorakçılar Mah. Sokullu Cad. No:48 Melikgazi / Kayseri

  

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir