Şehir Ara

Kastamonu Uygulama Oteli

5/5
Kastamonu Cide Uygulama Oteli

Kastamonu Uygulama Oteli Kastamonu misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kastamonu Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Kastamonu Cide Uygulama Oteli Cide Bayram Yusuf Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Cide Uygulama Oteli Kastamonu ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

Kastamonu, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan ve tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile zengin bir şehirdir. Şehirdeki turistik yerler, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Kastamonu’da konaklama ihtiyacı olanlar için ise birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında Kastamonu Uygulama Oteli, Cide Uygulama Oteli ve Kastamonu Misafirhaneleri gibi konaklama yerleri yer almaktadır.

Kastamonu Uygulama Oteli, Kastamonu Kamu Misafirhaneleri arasında Kastamonu Üniversitesi’ne bağlı bir oteldir. Üniversitenin öğrencileri, personeli ve ziyaretçileri için hizmet vermektedir. Otelin fiyatları oldukça uygun ve odaları temiz ve konforludur. Ayrıca, otelin konumu da merkeze yakın olduğu için ziyaretçilerin şehir merkezine kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktadır.

Cide Uygulama Oteli ise Kastamonu’nun Cide ilçesinde bulunan bir oteldir. Cide ilçesi, Karadeniz’in eşsiz doğal güzellikleri ile ünlüdür. Cide Uygulama Oteli, doğal güzelliklerle çevrili bir konumda bulunmakta ve ziyaretçilere huzurlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Cide Uygulama Oteli fiyatları uygun ve odaları temiz ve konforludur. Ayrıca, otelin yakınlarında bulunan turistik yerlere kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Kastamonu Misafirhaneleri ise Kastamonu’da bulunan diğer kamu kurumlarının personeli için hizmet vermektedir. Bu misafirhaneler, uygun fiyatları ve temiz odaları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, şehir merkezine yakın konumları sayesinde ziyaretçilerin turistik yerlere kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktadır.

Kastamonu’da bulunan misafirhaneler, uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile ziyaretçilere konaklama imkanı sunmaktadır. Kastamonu’da konaklama ihtiyacı olanlar için iyi bir alternatif olabilir.

 

 

Kastamonu ‘da Gezilecek Yerler;

 • Valla Kanyonu
 • Horma Kanyonu
 • Ilıca Şelalesi
 • Çatak Kanyonu
 • Gideros Koyu
 • Loç Vadisi
 • Kastamonu Kalesi
 • Nasrullah Cami
 • Yakupağa Külliyesi
 • Kurşunlu Han
 • Kastamonu Arkeoloji Müzesi
 • Münire Sultan Medresesi
 • Mahmutbey Cami
 • Taşköprü
 • İnebolu

 

 

Kastamonu Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Kastamonu Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Kastamonu Cide Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:  0366 866 35 25

 

 

Kastamonu Uygulama Oteli Adresi

Cide Bayram Yusuf Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Nasuh Mah. Bayram Aslan Sok. No.1 Cide / Kastamonu

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir