Şehir Ara

Kars Uygulama Oteli

5/5
Kars Uygulama Oteli

Kars Uygulama Oteli Kars misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kars Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile yoğun talep görmektedir. Kars Sarıkamış Uygulama Oteli Sarıkamış Turizm Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Sarıkamış Uygulama Oteli Kars  ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

Kars, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve kültürel bir şehirdir. Şehirde birçok turistik yer bulunmakta ve bu yerleri ziyaret edenlerin konaklaması için de farklı seçenekler mevcuttur. Bunlardan biri de Sarıkamış Uygulama Oteli’dir.

Sarıkamış Uygulama Oteli, şehrin merkezinde konumlanmış ve rahat bir konaklama sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Otelde çeşitli tipte odalar mevcuttur ve konukların ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca otelde restoran, bar, spa ve fitness merkezi gibi olanaklar da bulunmaktadır.

Kars Uygulama Oteli fiyatları, odaların tiplerine ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Otelin resmi web sitesinden ya da seyahat acentelerinden rezervasyon yaparak fiyatlar hakkında bilgi alınabilir.

Kars’ta konaklamak isteyenler için bir diğer seçenek ise misafirhanelerdir. Kars Misafirhane Fiyatları da otel fiyatlarına göre daha ekonomik olabilir. Kars Kamu Misafirhaneleri merkeze yakın bir konumda bulunmakta ve özellikle seyyahlar ve öğrencilerin tercih ettiği bir konaklama yeridir.

Kars’ta gezilecek yerler arasında Ani Harabeleri, Kars Kalesi, Çıldır Gölü, Sarıkamış Kayak Merkezi ve Kars Müzesi gibi tarihi ve doğal güzellikler bulunmaktadır. Ayrıca Kars’ta yerel lezzetleri tatmak için de farklı seçenekler mevcuttur. Kaz eti, kaşar peyniri, katmer gibi lezzetler Kars’ın meşhur yemekleri arasındadır.

Kars kamu misafirhaneleri ve Kars uygulama oteli gibi konaklama seçenekleri ile şehrin turistik yerlerini keşfetmek için harika bir fırsat sunmaktadır. Doğu Anadolu’nun tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmek isteyenlerin rotasında Kars yer almalıdır.

 

Kars ‘da Gezilecek Yerler;

 • Ani Haraberleri
 • Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi
 • Kars Kalesi
 • Havariler Müzesi
 • Kars Fethiye Camii
 • Harrani Türbesi
 • St. Gregory Kilisesi

 

 

Kars Uygulama Oteli Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Kars Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Kars Sarıkamış Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0474 413 70 81

 

 

Kars Uygulama Oteli Adresi

Kars Sarıkamış Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Yeni Mah. Kristal Kar Cad. No:101 Sarıkamış / Kars

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir