Şehir Ara

Karaman İl Özel İdare Misafirhanesi

5/5
Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi

Karaman İl Özel İdare Misafirhanesi, Karaman ili Üniversite Mahallesin İbrahim Öktem Caddesi No:136 adresinde bulunmaktadır. İşletmesini Karaman Valiliğine bağlı Karaman İl Özel İdaresi tarafından yapılan tesis yeşillikler içerisinde temiz ve konforlu Karaman ilinde ki konaklama seçeneklerinden biridir. 

Başta kendi personelleri olmak üzere diğer kamu kurum ve kuruluş personelleri ve misafirhanede kalacak yerin müsaitlik olması halinde başka illerden gelen misafirlerde konaklayabilir. İş seyahatlerinde, günü birlik gezilerde veya yol üzeri duraklamada tercih edilebilecek bir tesistir.  

 

Karaman’da Gezilecek Yerler;

 • Taşkale Tahıl Ambarları
 • Hatuniye Medresesi
 • Yunus Emre Camii
 • Hürrem Dayı Evi
 • İncesu Mağarası
 • Manazan Mağaraları
 • Karaman Müzesi
 • Çeşmeli Kilise
 • Yeni Dünya Mağarası
 • Değle Örenyeri
 • Tol Medresesi
 • Gökçeseki Örenyeri
 • Madenşehir Örenyeri
 • Fisandon Kilise Cami
 • Tartan Konağı

 

 

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Karaman İl Özel İdare Misafirhanesi İletişim Numaraları

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Telefon: 0338 226 16 38

Telefon: 0338 226 16 36

telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Karaman İl Özel İdare Misafirhanesi Adresi

Karaman İl Özel İdaresi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Üniversite Mahallesi İbrahim Öktem Caddesi No :136 Merkez / Karaman

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir