İzmir Uygulama Oteli

İzmir Uygulama Oteli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

İzmir Uygulama Oteli İzmir misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. İzmir Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. İzmir Uygulama Oteli İzmir Konak Alsancak Nevvar – Salih İşgören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan İzmir Uygulama Oteli İzmir  ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Nevvar Salih İşgören Mesleki Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilen İzmir Uygulama Otelinde 30 oda 80 yatak kapasitesi, açık büfe kahvaltı hizmeti  ve 4 yıldız standartlarındaki odaları ile hizmet vermektedir. Odalar da TV, Klima, Mini bar, Fön makinesi, ücretsiz wifi ve doğal gaz ısıtma sistemi, ücretsiz otopark hizmetleri sağlanmakla birlikte, odalar yeni dekore edilmiştir. Otel İzmir, Bornova ilçesinde merkezi bir konumdadır. İKEA, FORUM BORNOVA AVM yakınında olmasının yanı sıra çevreyolu bağlantısı mevcuttur.

 

İzmir, Ege Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden biridir. Tarihi ve kültürel açıdan zengin bir geçmişe sahip olan İzmir, turistlerin de ilgi odağı haline gelmiştir. İzmir’e seyahat edenlerin konaklama seçenekleri arasında ise İzmir Konak Uygulama Oteli gibi tesisler yer almaktadır.

 

İzmir Uygulama Oteli, şehrin merkezinde yer alan bir konaklama tesisi olarak öne çıkıyor. Tesisin konumu, İzmir’in tarihi ve turistik yerlerine yakın olması sebebiyle tercih ediliyor. İzmir Uygulama Oteli fiyatları ise diğer konaklama seçenekleri ile kıyaslandığında daha ekonomik bir seçenek sunuyor.

 

Konak Uygulama Oteli ise şehrin tarihi Konak semtinde yer alıyor. Tesisin bulunduğu bölge, İzmir’in en popüler turistik yerlerinden biri olan Konak Meydanı’na da yakın mesafede bulunuyor. 

 

İzmir’de konaklama seçenekleri arasında kamu misafirhaneleri de yer alıyor. Adnan Menderes Havalimanı’nda yer alan misafirhaneler, İzmir’e yapacağınız kısa süreli ziyaretlerde uygun bir konaklama alternatifi sunuyor. Ayrıca İzmir’in farklı ilçelerinde de kamu misafirhaneleri bulunuyor.

 

İzmir’de gezilecek yerler arasında ise Konak Meydanı, Kemeraltı Çarşısı, Alsancak semti, İzmir Saat Kulesi, Kadifekale gibi tarihi ve turistik mekanlar yer alıyor. Ayrıca İzmir’in Ege Denizi kıyısındaki plajları da yaz aylarında tatilcilerin ilgi odağı haline geliyor.

 

İzmir, tarihi ve turistik mekanları, lezzetli yemekleri ve güzel plajlarıyla seyahatseverlerin mutlaka görmesi gereken bir şehir olarak öne çıkıyor. İzmir Uygulama Oteli, Konak Uygulama Oteli gibi tesisler ve kamu misafirhaneleri ise konaklama seçenekleri arasında yer alıyor.

 

 

İzmir ‘de Gezilecek Yerler;

 • Kordon
 • Saat Kulesi
 • Tarihi Asansör
 • Kızlarağası Hanı
 • Doğal Yaşam Parkı
 • Karagöl Tabiat Parkı
 • Efes Antik Kenti
 • Şirince Köyü
 • Aşıklar Şelalesi
 • Çeşme Alaçatı
 • Ilıca Plajı
 • Foça

 

 

İzmir Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

İzmir Uygulama Oteli İletişim Numaraları

İzmir Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:+90 (232) 339 83 73

e-Posta:info@izmiruygulamaoteli.com

 

 

İzmir Uygulama Oteli Adresi

İzmir Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Mevlana, 1776. Sk. No:2 D:2, 35050 Bornova/İzmir

  

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir Yanıt

 1. İyi pazarlar. Telefon numarası
  yanıt vermiyor. İzmir Uygulama otelinizde konaklamak isteriz. (22 Kasım giriş, 25 Kasım çıkış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler