Selimpaşa Uygulama Oteli

Selimpaşa Uygulama Oteli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Selimpaşa Uygulama Oteli İstanbul misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. İstanbul Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Selimpaşa Uygulama Oteli Selimpaşa Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği Selimpaşa Uygulama Oteli, İstanbul Uygulama Otelleri arasında İstanbul ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Uygulama Oteli 2009 yılında hizmete girmiş olup otel ve diğer birimleri herkese açıktır. Otel  4’ü süit oda olmak üzere toplam 30 odadan ibarettir. Uygulama otelinin içerisinde Restoran, Mutfak, Ruf bar, Çamaşırhane, Konferans salonu, Kahvaltı salonu, bayan kuaför ve erkek kuaför alanları bulunmaktadır. Tüm odalar da havalandırma sistemi, 24 saat sıcak su, TV, minibar ve internet bulunmaktadır. Oda satışları kahvaltı dahil olarak yapılmakta olup, 150 kişi kapasiteli restoran da sabah kahvaltısı verilmektedir.

 

İstanbul’un Marmara Denizi’ne kıyısı olan Semizkum ve Büyükçekmece arasında yer alan Selimpaşa, tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan bir ilçedir. Selimpaşa’da konaklamak için birçok seçenek bulunmaktadır, bunlardan biri de Selimpaşa Uygulama Oteli’dir.

Selimpaşa Uygulama Oteli, İstanbul Kamu Misafirhaneleri arasında yer alan modern ve konforlu bir tesistir. Misafirlerine uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunan otel, hem iş hem de turistik amaçlı seyahat edenler için ideal bir seçenektir. Selimpaşa Uygulama Oteli fiyatları da oldukça uygun olduğundan, bütçe dostu bir konaklama alternatifi arayanlar için ideal bir seçenek olabilir.

 

 

İstanbul ‘da Gezilecek Yerler;

 • Topkapı Sarayı
 • Sultanahmet Meydanı
 • Sultanahmet Camii
 • Yerebatan Sarnıcı
 • Ayasofya Camii
 • Kapalı Çarşı
 • Galata Kulesi
 • Kız Kulesi
 • Taksim Meydanı
 • İstiklal Caddesi

 

 

Selimpaşa Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Selimpaşa Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Selimpaşa Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:0(212) 723 76 01

Tel:0 535 974 44 01

 

 

Selimpaşa Uygulama Oteli Adresi

Selimpaşa Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Selimpaşa Merkez Mah. araptepe Mevkii 3361 Sokak No:6 Silivri / İSTANBUL

  

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler