Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli

Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli İstanbul misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. İstanbul Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli İstanbul Selahaddin Eyyubi Turizm ve Otelcilik Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli İstanbul ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli, İstanbul’da konaklamak isteyenler için oldukça uygun bir seçenek. İstanbul’un tarihi dokusunu keşfetmek isteyenler için hem merkezi bir konumda hem de ekonomik bir alternatif sunuyor. Ayrıca, İstanbul’da kamu misafirhaneleri arasında yer alması sebebiyle bütçesi sınırlı olan misafirlerin de ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir tercih olabilir.

 

Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli’nin fiyatları da oldukça uygun seviyelerde. İstanbul’da konaklama maliyetleri genellikle yüksek olduğu için bu otel, bütçe dostu bir alternatif sunuyor. Konukların ihtiyaçlarını karşılayacak olan temel olanaklara sahip olan otel, İstanbul’un tarihi dokusunu keşfetmek isteyen gezginler için ideal bir konaklama seçeneği sunuyor.

 

İstanbul’da gezilecek yerler açısından da oldukça zengin bir şehir. Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli, İstanbul’daki birçok turistik yere kolayca erişim sağlayacak bir konumda yer alıyor. Tarihi yerlerin yanı sıra modern alışveriş merkezleri, restoranlar ve kafeler de konukların keyifli vakit geçirmeleri için ideal bir seçenek sunuyor.

 

İstanbul’da gezilecek yerler arasında Ayasofya, Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı, Sultanahmet Meydanı, Galata Kulesi, Boğaziçi Köprüsü, Taksim Meydanı, Dolmabahçe Sarayı ve Pera Müzesi gibi yerler yer alıyor. Ayrıca İstanbul’da yeme içme kültürü oldukça zengin olduğundan, otelden çıkıp şehrin sokaklarında dolaşarak farklı lezzetleri deneyebilirsiniz.

 

İstanbul’da konaklamak isteyenler için Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli, ekonomik ve konforlu bir alternatif sunuyor. Ayrıca, İstanbul’da gezilecek birçok yere yakın konumu sayesinde misafirlerin İstanbul’u keşfetmeleri için ideal bir konaklama seçeneği sunuyor.

 

 

İstanbul ‘da Gezilecek Yerler;

 • Topkapı Sarayı
 • Sultanahmet Meydanı
 • Sultanahmet Camii
 • Yerebatan Sarnıcı
 • Ayasofya Camii
 • Kapalı Çarşı
 • Galata Kulesi
 • Kız Kulesi
 • Taksim Meydanı
 • İstiklal Caddesi

 

 

Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0212 650 10 05

Fax: 0212 650 10 04

 

 

Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli Adresi

Selahaddin Eyyubi Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Gazi mahallesi 1384/3 sokak Sultangazi / İSTANBUL

  

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler