Şehir Ara

TEİAŞ Isparta Misafirhanesi

5/5
misafirhane fiyatları

TEİAŞ Isparta Misafirhanesi, TEİAŞ (Türkiye Elektrik İletim A.Ş.) Isparta ilinde de bir misafirhane işletmektedir. Isparta’nın doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile ünlü bir şehir olması nedeniyle, TEİAŞ misafirhanesi bu bölgeye seyahat edenler için ideal bir konaklama seçeneğidir.

 

Isparta TEİAŞ misafirhanesi, modern olanakları ve konforlu odalarıyla konuklarının rahatlığına öncelik vermektedir. Konuklar, tek kişilik, çift kişilik veya üç kişilik odalar arasından seçim yapabilirler. Ayrıca, odalarda mini buzdolabı, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi erişimi gibi temel olanaklar da mevcuttur.

 

TEİAŞ Isparta misafirhanesi, çeşitli etkinlikler için uygun bir konumdadır. Isparta’da, antik kentler, göller, milli parklar ve doğal güzellikler gibi birçok turistik yer vardır. Burada bazıları:

 1. Eğirdir Gölü: Isparta’nın en önemli doğal varlıklarından biridir. Göl, doğal güzelliği, kuş gözlemciliği, balıkçılık ve su sporları gibi aktiviteleri ile turistler tarafından popüler bir yerdir.
 2. Davraz Kayak Merkezi: Davraz Dağı, Isparta’da bulunan bir kayak merkezidir. Kış aylarında kayak ve snowboard gibi aktiviteler için popüler bir yerdir.
 3. Sagalassos Antik Kenti: Isparta’da bulunan antik kent, Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerine ait kalıntıları ile ünlüdür.
 4. İsparta Halı Müzesi: Isparta halıları, Türkiye’nin en ünlü halılarından biridir. Müze, Isparta halılarının tarihçesi ve yapımı hakkında bilgi edinmek isteyenler için ideal bir yerdir.
 5. Gölcük Milli Parkı: Isparta’da bulunan milli park, yürüyüş ve piknik yapmak için ideal bir yerdir. Ayrıca, doğal güzelliği ve kuş gözlemciliği için de popüler bir yerdir.

 

TEİAŞ Isparta misafirhanesi, konuklarına rahat bir konaklama ve Isparta’nın güzelliklerini keşfetmek için ideal bir başlangıç noktası sağlar. İster iş gezisi, ister turistik bir gezi olsun, Isparta TEİAŞ misafirhanesi konuklarına unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmaya hazırdır.

 

 

Isparta ‘da Gezilecek Yerler;

Isparta, Türkiye’nin güneybatısında yer alan ve tarihi zenginliği, doğal güzellikleri ve kültürel mirası ile ünlü bir şehirdir. İşte Isparta’da mutlaka görülmesi gereken bazı turistik yerler:

 1. Eğirdir Gölü: Isparta’nın en önemli doğal varlıklarından biri olan Eğirdir Gölü, turkuaz rengi ve doğal güzelliği ile ünlüdür. Göl, kuş gözlemciliği, balıkçılık, kano gibi aktiviteler için de popüler bir yerdir.
 2. Sagalassos Antik Kenti: Isparta’da yer alan Sagalassos Antik Kenti, Roma İmparatorluğu döneminde kurulmuş bir antik kenttir. Antik tiyatrosu, agora’sı ve su kemerleri ile ünlüdür.
 3. Yalvaç Müzesi: Yalvaç ilçesinde yer alan müze, antik dönemlere ait eserleri sergilemektedir. Müzede, Pisidia bölgesine ait arkeolojik kalıntılar, heykeller ve mozaikler gibi eserler yer almaktadır.
 4. İslamköy Yaylası: Isparta’nın güneybatısında yer alan İslamköy Yaylası, doğal güzelliği, yayla evleri ve temiz havasıyla ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.
 5. Davraz Kayak Merkezi: Davraz Dağı, Isparta’da yer alan bir kayak merkezidir. Kış aylarında kayak ve snowboard yapmak için popüler bir yerdir.
 6. İsparta Halı Müzesi: Isparta halıları, Türkiye’nin en ünlü halılarından biridir. İsparta Halı Müzesi, zengin koleksiyonu ve halıların yapımı hakkında bilgi vermesiyle turistlerin ilgisini çekmektedir.
 7. Gölcük Milli Parkı: Isparta’nın doğal güzelliklerinden biri olan Gölcük Milli Parkı, gölü, yürüyüş parkurları ve piknik alanları ile turistlerin ilgisini çekmektedir.

Isparta, tarihi ve doğal güzellikleri ile zengin bir şehirdir. Bu yerleri ziyaret ederek Isparta’nın tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini keşfetmek mümkündür.

 

 

TEİAŞ Isparta Misafirhanesi Fiyatları

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
 Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

TEİAŞ Isparta Misafirhanesi Telefon Numaraları

TEİAŞ Isparta Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 Telefon: 0246 224 11 66

 

 

TEİAŞ Isparta Misafirhanesi Adresi

TEİAŞ Isparta Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Sanayi, 32200 Isparta Merkez/Isparta

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Öğretmenevlerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. Karayolları Misafirhaneleri
 6. PTT Misafirhaneleri
 7. TCDD Misafirhaneleri
 8. SGK Misafirhaneleri
 9. Uygulama Otelleri
 10. TEDAŞ Misafirhaneleri
 11. Sendika Misafirhaneleri
 12. Belediye Misafirhaneleri
 13. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir