Şehir Ara

Isparta Dsi Misafirhanesi

5/5
Isparta Dsi Misafirhanesi

Isparta Dsi Misafirhanesi, Isparta merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan Isparta Dsi Misafirhanesi Isparta da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Isparta Dsi Misafirhanesi, ziyaretçilerin rahat bir konaklama sağlamak için tasarlanmış modern bir tesis. Konuklar, doğanın içinde sessiz ve sakin bir ortamda konaklayabilirler.

 

Misafirhanenin odaları oldukça geniş ve ferah. Her oda, kendi özel banyosuna sahip ve konukların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde modern mobilyalarla döşenmiştir. Ayrıca, her odada düz ekran televizyon, kablosuz internet erişimi ve klima gibi modern olanaklar da bulunmaktadır.

 

Isparta Dsi Misafirhanesi’nin en önemli özelliklerinden biri de çevreye olan saygısıdır. Tesis, çevre dostu malzemeler kullanarak inşa edilmiştir ve enerji tasarruflu cihazlarla donatılmıştır. Ayrıca, misafirlerin çevre koruma konusunda bilinçlenmeleri için eğitici programlar sunulmaktadır.

 

Isparta misafirhane fiyatları bakımından hem de Isparta misafirhaneleri arasında Isparta Dsi Misafirhanesi, Isparta da konaklama yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Misafirler ayrıca, misafirhanenin güzel doğal manzaraları ve yürüyüş parkuru gibi aktivitelerinden yararlanabilirler. Ayrıca, tesiste birçok açık hava etkinliği ve spor olanakları da mevcuttur.

 

Isparta Dsi Misafirhanesi fiyatları bakımından konforlu ve modern bir konaklama deneyimi sunan, doğaya saygılı bir tesis. Isparta’yı ziyaret edenler için mükemmel bir seçenek olabilir.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Isparta ’ de Gezilecek Yerler;

 • Kuyucak Köyü
 • Yazılı Kanyon Milli Parkı
 • Dündarbey Medresesi ve Hızır Bey Cami
 • Süleyman Demirel Külliyesi
 • Firdevs Bey Bedesten Kapalı Çarşısı
 • Isparta Etnografya Halı ve Kilim Müzesi
 • Aya Baniya (Aya Payana) Kilisesi
 • Eğirdir Gölü
 • Kovada Gölü
 • Pisidia Antiokheia Antik Kenti
 • Adada Antik Kenti
 • Kızıldağ Milli Parkı
 • Gelendost

 

Isparta Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Isparta Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Isparta Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel:0246 232 64 00

 

 

Isparta Dsi Misafirhanesi Adresi

Isparta Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; İstiklal Mahallesi, Hacı İbrahim Parlar Caddesi No:113 Merkez/ Isparta

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir