Şehir Ara

Iğdır Dsi Misafirhanesi

5/5
Iğdır Dsi Misafirhanesi

Iğdır Dsi Misafirhanesi, Iğdır merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 24. Bölge Müdürlüğü 242. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Iğdır Dsi Misafirhanesi Iğdır da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. 

 

Iğdır, Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Bu güzel şehirde konaklama seçenekleri arasında yer alan Iğdır DSI Misafirhanesi, modern ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

 

Iğdır DSI Misafirhanesi, şehir merkezinde bulunmaktadır. Tesisin konumu, konukların şehir merkezindeki tarihi ve turistik yerlere kolayca erişim sağlamalarını sağlamaktadır. Konuklar, şehirdeki gezilecek yerleri keşfetmek için ideal bir konumda bulunan Iğdır DSI Misafirhanesi’nde konaklayarak bu güzel şehri keşfetme imkanına sahip olabilirler.

 

Iğdır DSI Misafirhanesi, modern ve konforlu konaklama imkanları sunmaktadır. Tesisin odaları, konukların rahat ve keyifli bir konaklama deneyimi yaşamaları için her türlü detay düşünülerek tasarlanmıştır. Tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi erişimi, mini buzdolabı, uydu TV ve klima bulunmaktadır. Konuklar, tesis içerisindeki rahat ve konforlu ortamda konaklayarak kendilerini evlerinde gibi hissedebilirler.

 

Iğdır DSI Misafirhanesi fiyatları bakımından uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunması ile de dikkat çekmektedir. Tesis, her kesimden ziyaretçiye hitap etmek için fiyat politikasını uygun seviyede tutmaktadır. DSI Misafirhanesi telefon üzerinden kolayca rezervasyon yapılabilmektedir.

 

Iğdır DSI Misafirhanesi, konforlu ve uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunarak konuklarına keyifli bir konaklama deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

 

 

 

Iğdır ’ da Gezilecek Yerler;

 • Bulakbaşı Karasu Mesire Yeri
 • Tuzluca Mesire Yeri
 • Karakoyunlu Açık Hava Müzesi
 • Gökçeli Şehit Ağacı
 • Şehit Türkler Anıt Mezarlığı
 • Koç Başlı Mezarlar

 

 

Iğdır Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Iğdır Dsi Misafirhanesi Telefon Numaraları

Iğdır Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 

Tel: 0476 227 67 05

 

 

Iğdır Dsi Misafirhanesi Adresi

Iğdır Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Topçular Mahallesi, Evren Paşa Caddesi No:220 Merkez/Iğdır

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir