Şehir Ara

Hatay Karayolları Misafirhanesi

5/5
Hatay Karayolları Misafirhanesi

Hatay Karayolları Misafirhanesi Hatay karayolları misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Hatay Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Hatay Karayolları Misafirhanesi Karayolları 53. Şube Şefliği tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Karayolları 53. Şube  Şefliği Misafirhanesi Hatay ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Karayolları misafirhaneleri fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

 

 

Hatay ‘da Gezilecek Yerler;

 • Hatay Arkeoloji Müzesi
 • St. Pierre Kilisesi
 • Titus Tüneli
 • Harbiye Şelaleleri
 • İskenderun Deniz Müzesi
 • Hatay Uzun Çarşı
 • Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi
 • Saint Simeon Manastırı
 • Beşikli Mağara
 • Damlataş Mağarası
 • Hatay Ulu Camii
 • Meryem Ana Havuzu
 • İssos Antik Kenti
 • Musa Ağacı

 

 

Hatay Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Hatay Karayolları Misafirhanesi Telefon Numaraları

Hatay Karayolları 53. Şube  Şefliği Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (326 ) 221 07 04

 

 

Hatay Karayolları Misafirhanesi Adresi

Hatay Karayolları 53. Şube  Şefliği Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Odabaşı, 31000 Merkez/Hatay

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir