Şehir Ara

Gümüşhane Dsi Misafirhanesi

5/5
Gümüşhane Dsi Misafirhanesi

Gümüşhane Dsi Misafirhanesi, Gümüşhane merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğü 223. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Gümüşhane Dsi Misafirhanesi Gümüşhane de yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Gümüşhane Dsi Misafirhanesi, Gümüşhane ilinde hizmet veren bir misafirhane tesisidir. Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan Gümüşhane, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü bir ilimizdir. Bu güzel ilimizi ziyaret edenler için konaklama konusunda Gümüşhane Dsi Misafirhanesi fiyatları uygun olması sebebiyle iyi bir seçenek olabilir.

 

Gümüşhane Dsi Misafirhanesi, modern mimarisi, ferah ve konforlu odaları ile misafirlerine hizmet vermektedir. Her odada düz ekran TV, klima, çalışma masası, minibar ve özel banyo bulunmaktadır. Ayrıca, tesisin resepsiyonu 24 saat hizmet vermektedir.

 

Misafirler, Gümüşhane Dsi Misafirhanesi’nde konaklarken, Gümüşhane’nin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler. Gümüşhane’nin en ünlü turistik yerlerinden biri, tarihi bir kent olan Gümüşhane Kalesi’dir. Gümüşhane Kalesi, il merkezinde bulunmaktadır ve Roma dönemine kadar uzanan tarihi geçmişiyle ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.

 

Ayrıca, Gümüşhane’nin doğal güzellikleri de ziyaretçileri büyülemektedir. Zigana Dağı Milli Parkı, Karaca Mağarası, Kürtün Şelalesi ve Soğanlı Botanik Parkı gibi yerler, doğa severlerin ziyaret etmesi gereken yerler arasındadır.

 

Tesisin restoranında, misafirler güzel ve lezzetli yemekler yiyebilirler. Ayrıca, misafirhanenin konferans salonu, iş seyahati için Gümüşhane’ye gelen iş adamları için uygun bir yerdir.

 

Gümüşhane misafirhane fiyatları bakımından hem de Gümüşhane misafirhaneleri arasında Gümüşhane Dsi Misafirhanesi, Gümüşhane’de konaklama yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Modern ve konforlu odaları, 24 saat hizmet veren resepsiyonu, konferans salonu ve restoranıyla misafirlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir tesis olarak öne çıkıyor. Ayrıca, Gümüşhane’nin tarihi ve doğal güzelliklerine yakın konumuyla da ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

Gümüşhane ’ de Gezilecek Yerler;

 • Sadak Antik Kenti
 • Santa Harabeleri
 • Kov Kalesi
 • Krom Vadisi
 • Karaca Mağarası
 • Aydınlar Kilisesi
 • Torul Kalesi

 

Gümüşhane Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Gümüşhane Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Gümüşhane Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 

Tel:0456 233 75 80

 

 

Gümüşhane Dsi Misafirhanesi Adresi

Gümüşhane Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Akçakale Köyü Bağlarbaşı Mahallesi Gümüşhane Bayburt Yolu Üzeri Merkez/Gümüşhane

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir