Şehir Ara

Gaziantep Dsi Misafirhanesi

5/5
Gaziantep DSİ Misafirhanesi

Gaziantep Dsi Misafirhanesi, Gaziantep Şehitkamil de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 20. Bölge Müdürlüğü 202. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Gaziantep Dsi Misafirhanesi Gaziantep de yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Gaziantep DSI Misafirhanesi fiyatları, diğer misafirhanelere kıyasla oldukça uygun olup bütçe dostu bir konaklama seçeneği sunar. Misafirler, konaklama sırasında rahat bir konaklama deneyimi yaşayacakları modern ve temiz odalar sunar.

 

Ayrıca Gaziantep kamu misafirhaneleri de, bütçe dostu konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bu misafirhaneler, şehir merkezine yakın yerlerde bulunur ve temiz ve rahat odaları ile dikkat çeker.

 

Gaziantep’te konaklama yapmayı planlayanlar için Gaziantep DSİ Misafirhanesi ve diğer kamu misafirhaneleri uygun fiyatlı ve konforlu konaklama seçenekleri sunar.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

Gaziantep ’ de Gezilecek Yerler;

 • Zeugma Mozaik Müzesi
 • Gaziantep Kalesi
 • Zincirli Bedesten
 • Gaziantep Bakırcılar Çarşısı
 • Emine Göğüş Mutfak Müzesi
 •  Rumkale
 •  Tarihi Antep Evleri
 • Şahinbey Milli Mücadele Müzesi
 • Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi
 • Gaziantep Botanik Bahçesi
 • Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi
 • Yesemek Açık Hava Müzesi
 • Gaziantep Hamam Müzesi
 • Tarihi Gümrük Han
 • Gaziantep Atatürk Anı Müzesi
 • Dülük Antik Kenti

 

Gaziantep Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Gaziantep Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Gaziantep Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0342 321 36 01

 

 

Gaziantep Dsi Misafirhanesi Adresi

Gaziantep Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Budak, Maraşal Fevzi Çakmak Blv. No:90, 27090 Sammezreası Köyü/Şehitkamil /Gaziantep

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir