Eskişehir Orduevi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Eskişehir Orduevi fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Bölgesi içerisin de en çok tercih edilen kamplardan olan Eskişehir Orduevi, askeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde bulunur.

 

 

Eskişehir, Türkiye’nin batısında yer alan bir şehirdir. Sanayi ve ticaret açısından önemli bir şehir olmasının yanı sıra, tarihi ve kültürel açıdan da zengin bir geçmişe sahiptir. Eskişehir, Porsuk Çayı’nın kıyısında yer alır ve şehir merkezi iki kısma ayrılır: Kuzey ve güney. Şehrin tarihi merkezi, Odunpazarı olarak adlandırılan bölgede yer almaktadır ve Osmanlı döneminden kalma evleri, camileri ve tarihi yapılarıyla ünlüdür. Ayrıca, Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi gibi önemli eğitim kurumları da yer almaktadır. Eskişehir ayrıca, Türkiye’nin en büyük açık hava müzelerinden biri olan Eskişehir Tarihi Odunpazarı Evleri Müzesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Şehir ayrıca, Türkiye’nin ilk modern sanat müzesi olan Eskişehir Modern Sanat Müzesi’ne de sahiptir.

 

 

Eskişehir’de Gezilecek Yerler;

 • Odunpazarı: Osmanlı döneminden kalma tarihi evleri, camileri, çarşıları ve sokaklarıyla Eskişehir’in tarihi merkezi olan Odunpazarı’nda gezmek oldukça keyifli bir deneyimdir. Burada ayrıca Eskişehir Tarihi Odunpazarı Evleri Müzesi ve Kurşunlu Camii gibi önemli turistik yerler de bulunmaktadır.
 • Sazova Parkı: Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan Sazova Parkı, aynı zamanda bir eğlence ve dinlenme merkezidir. Burada dinozor parkı, göl, su gösterileri, hayvanat bahçesi, çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi birçok aktivite bulunmaktadır.
 • Eskişehir Kent Parkı: Şehir merkezinde yer alan Kent Parkı, şehrin en popüler yerlerinden biridir. Burada yer alan hayvanat bahçesi, gölet, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkurları, ziyaretçiler için keyifli bir deneyim sunmaktadır.
 • Porsuk Çayı: Şehrin ortasından geçen Porsuk Çayı, şehrin sembolik yerlerinden biridir. Çay üzerinde yapılan tekne turları, yürüyüşler ve kafe/restoranlar, ziyaretçilere hoş bir deneyim sunmaktadır.
 • Eskişehir Modern Sanat Müzesi: Türkiye’nin ilk modern sanat müzesi olan Eskişehir Modern Sanat Müzesi, şehirdeki önemli turistik yerlerden biridir. Burada Türk modern sanatının önde gelen eserleri sergilenmektedir.
 • Anadolu Üniversitesi: Eskişehir’de bulunan Anadolu Üniversitesi, Türkiye’nin en büyük açık öğretim üniversitesidir. Üniversitenin modern ve ilginç mimarisi, ziyaretçilerin dikkatini çekmektedir.
 • Eskişehir Bilim ve Teknoloji Müzesi: Bilim ve teknolojiye ilgi duyanlar için Eskişehir Bilim ve Teknoloji Müzesi, gezilmesi gereken yerlerden biridir. Burada yer alan interaktif sergiler, ziyaretçilere eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunmaktadır.

 

 

Eskişehir Orduevi Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Eskişehir Orduevi Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Eskişehir Orduevi İletişim Bilgileri

Eskişehir Orduevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (222) 230 15 07

 

 

Eskişehir Orduevi Adresi

Eskişehir Orduevi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Cumhuriyet Mah., İsmet İnönü Cad. 26130 Tepebaşı / Eskişehir

 

 

 

 

Eskişehir Orduevi Yorumları

Eskişehir Orduevi Google yorumları.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler