Şehir Ara

Eskişehir Dsi Misafirhanesi

5/5
Eskişehir DSİ Misafirhanesi

Eskişehir Dsi Misafirhanesi, Eskişehir merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 3. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan Eskişehir Dsi Misafirhanesi Eskişehir de yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Eskişehir Dsi Misafirhanesi, Eskişehir ilinde seyahat eden işçiler, öğrenciler, turistler ve diğer ziyaretçiler için uygun bir konaklama seçeneği sunan bir kamu misafirhanesidir. Eskişehir Dsi Misafirhanesi, konuklarına temiz ve düzenli odalar, ücretsiz Wi-Fi erişimi, 24 saat sıcak su, televizyon ve mini buzdolabı gibi olanaklar sunar. Ayrıca, misafirhane odalarının temizliği ve bakımı konusunda titizlikle çalışır ve konuklarına rahat bir konaklama deneyimi sunar.

 

Eskişehir Dsi Misafirhanesi fiyatları, konaklama süresine ve odanın özelliklerine göre değişebilir. Örneğin, tek kişilik bir oda fiyatı, çift kişilik bir oda fiyatından daha yüksek olabilir. Ayrıca, odaların özellikleri de fiyatları etkileyebilir.  Eskişehir Dsi Misafirhanesi’nin fiyatları genellikle makul düzeyde olup, diğer konaklama seçenekleriyle karşılaştırıldığında daha uygun bir seçenek olabilir.

 

Eskişehir Misafirhane fiyatları da Eskişehir Dsi Misafirhanesi fiyatlarına benzer şekilde değişebilir. Eskişehir’de bulunan diğer misafirhanelerle karşılaştırıldığında, Eskişehir Misafirhane fiyatları genellikle benzer seviyelerde olabilir. Konaklama süresine, oda özelliklerine ve diğer faktörlere göre değişebilen Eskişehir Misafirhane fiyatları, genellikle makul seviyelerde olabilir ve diğer konaklama seçeneklerine göre daha uygun olabilir.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Eskişehir ’ de Gezilecek Yerler;

 • Esbike Bisiklet Atölyesi
 • Tülomsaş Devrim Arabası
 • Tarihi Odunpazarı Bölgesi
 • Sazova Parkı
 • Odunpazarı Modern Müze
 • Balmumu Heykeller Müzesi
 • Çağdaş Cam Sanatları Müzesi
 • Kurtuluş Müzesi
 • Atlıhan El Sanatları Çarşısı
 • Kentpark
 • Şelale Park
 • Haller Gençlik Merkezi
 • ETİ Arkeoloji Müzesi

 

Eskişehir Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Eskişehir Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Eskişehir Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel:0 222 211 11 00

 

 

Eskişehir Dsi Misafirhanesi Adresi

Eskişehir Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Kırmızı Toprak Mahallesi Taşköprü Caddesi No:2 Merkez / Eskişehir

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

One Response

 1. DSİ Eskişehir Misafirhanesi gerçekten güzel insan odaklı hizmet ve kalite kendini gösteriyor.Bursa’dan Nevşehir’e giderken konaklamak zorunda kaldık.Akşam saat 8 gibi tesislere geldik.Lakin rezeryasyondaki veya ön büro daki görevli kadın personel bütün bu güzelliklere gölge düşürdü.Çözüm odaklı değildi.Karımla gelmiştik. Hava karlı,soğuk ve üstelikte Sivrihisar Polatlı arası Karayolu kapalı idi.Boş odalar olmasına rağmen oda yok diyerek kendince çözüm üretiyormuş gibi davranıyordu.Kısaca Tesislere beş yıldız, ön büro görevlisi Kadın personele ise yıldızı bile layık göremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir