Şehir Ara

Ali Güven Uygulama Oteli

5/5
Ali Güven Uygulama Oteli

Ali Güven Uygulama Oteli Eskişehir misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Eskişehir Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Eskişehir Uygulama Oteli Ali Güven  Otelcilik ve Meslek Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Eskişehir Ali Güven Uygulama Oteli Eskişehir ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

Eskişehir, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehirdir. Eskişehir’de konaklamak için birçok seçenek bulunmaktadır, bunlardan biri de Ali Güven Uygulama Oteli’dir.

Ali Güven Uygulama Oteli, Eskişehir Kamu Misafirhaneleri arasında yer alan modern ve konforlu bir tesis olarak hizmet vermektedir. Misafirlerine uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunan otel, hem iş hem de turistik amaçlı seyahat edenler için ideal bir seçenektir. Ali Güven Uygulama Oteli fiyatları da oldukça uygun olduğundan, bütçe dostu bir konaklama alternatifi arayanlar için ideal bir seçenek olabilir.

Eskişehir’de konakladıktan sonra, şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için birçok seçenek bulunmaktadır. İşte Eskişehir’de gezilecek yerlerden bazıları:

 1. Odunpazarı Evleri: Eskişehir’in tarihi dokusunu yansıtan Odunpazarı Evleri, Osmanlı döneminden kalma tarihi yapıları ile ünlüdür.
 2. Porsuk Çayı: Eskişehir’in en önemli doğal güzelliklerinden biri olan Porsuk Çayı, şehir merkezinden geçerek güzel bir manzara sunar.
 3. Eskişehir Bilim Sanat ve Kültür Parkı: Eskişehir’de gezilecek yerler arasında en popüler olanı olan Bilim Sanat ve Kültür Parkı, interaktif müzeleri ve eğlence alanları ile özellikle çocuklu ailelerin ilgisini çeker.
 4. Sazova Parkı: Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan Sazova Parkı, özellikle doğa yürüyüşleri yapmak ve dinlenmek için ideal bir yerdir.

Ali Güven Uygulama Oteli, Eskişehir’in tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için ideal bir konaklama seçeneği sunmaktadır. Şehri keşfetmek için bütçe dostu bir seçenek arıyorsanız, Ali Güven Uygulama Oteli fiyatları oldukça uygun olduğundan tercih edilebilir.

 

 

 

Eskişehir ‘de Gezilecek Yerler;

 • Esbike Bisiklet Atölyesi
 • Tülomsaş Devrim Arabası
 • Tarihi Odunpazarı Bölgesi
 • Sazova Parkı
 • Odunpazarı Modern Müze
 • Balmumu Heykeller Müzesi
 • Çağdaş Cam Sanatları Müzesi
 • Kurtuluş Müzesi
 • Atlıhan El Sanatları Çarşısı
 • Kentpark
 • Şelale Park
 • Haller Gençlik Merkezi
 • ETİ Arkeoloji Müzesi

 

Ali Güven Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Ali Güven Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Eskişehir Ali Güven Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: (0222) 330 03 26

Tel: 0 553 209 47 57

Fax:0 (222) 330 05 06

 

 

Ali Güven Uygulama Oteli Adresi

Eskişehir Ali Güven Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Rüstem Demirbaş Sk. No:8 Eskişehir

  

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir