Şehir Ara

Erzurum Orduevi

5/5

Erzurum Orduevi fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Bölgesi içerisin de en çok tercih edilen kamplardan olan Erzurum Orduevi, askeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. Erzurum’un Merkez ilçesinde bulunur.

 

 

Erzurum, Türkiye’nin Kuzeydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Tarihi ve kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri, yöresel lezzetleri ve turistik alanları ile ünlüdür. Erzurum, eski Osmanlı İmparatorluğu dönemi ile bağlantılı tarihi yapıları, görkemli camileri ve müze alanları ile turistik bir cazibe merkezidir. Aynı zamanda, dağları, kayak merkezleri, yürüyüş rotaları ve piknik alanları ile doğal turizm için de popüler bir yerdir. Şehir, ayrıca lezzet turizmi açısından da öne çıkmaktadır ve yöresel lezzetleri, tatlıları ve yemekleri ile ünlüdür. Kebap, manti, baklava gibi yerel yemekleri deneyebileceğiniz pek çok restaurant bulunmaktadır.

 

Erzurum’da Gezilecek Yerler;

 • Ulu Cami: Erzurum’un simgesi haline gelmiş bu camii, 14th yüzyılda inşa edilmiştir ve güzel işlemeleri, şehir manzarası ve tarihi değeri ile öne çıkmaktadır.
 • Erzurum Kalesi: Tarihi kale, şehir merkezinde yer alır ve şehir manzarasından panoramik bir görünüm sunar.
 • Yakutiye Medresesi: 14th yüzyılda inşa edilmiş olan bu medrese, görkemli işlemeleri ve tarihi değeri ile öne çıkmaktadır.
 • Palandöken Kayak Merkezi: Türkiye’nin en büyük kayak merkezlerinden biridir ve kayak keyfi yapmak isteyen turistler için harika bir yerdir.
 • Aziz Nicholas Kilisesi: Tarihi kilise, şehir merkezinde yer alır ve Osmanlı İmparatorluğu dönemi ile bağlantılı tarihi değere sahiptir.
 • Erzurum Tarihi Hamamı: Tarihi hamam, Osmanlı İmparatorluğu dönemi ile bağlantılı ve görkemli işlemeleri ile öne çıkmaktadır.
 • İbrahim Pasha Külliyesi: 15th yüzyılda inşa edilmiş olan bu külliye, tarihi değere sahip ve görkemli işlemeleri ile öne çıkmaktadır.
 • Duru Kanyonu: Doğal güzellikleri keşfetmek isteyenler için harika bir yerdir ve yürüyüş yapmak, piknik yapmak veya rafting yapmak gibi aktiviteler yapılabilir.

 

 

Erzurum Orduevi Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Erzurum Orduevi Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Erzurum Orduevi İletişim Bilgileri

Erzurum Orduevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (442) 234 81 50

 

 

Erzurum Orduevi Adresi

Erzurum Orduevi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Lalapaşa Mah. Orduevi Sok. 25100 Yakutiye/Erzurum 

 

 

 

 

Erzurum Orduevi Yorumları

Erzurum Orduevi Google yorumları.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri
Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir