Şehir Ara

Atatürk Üniversitesi Konukevi 2

5/5
Atatürk Üniversitesi Konukevi 2

Atatürk Üniversitesi Konukevi 2 Erzurum ‘da konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Atatürk Üniversitesi Konukevi 2, Erzurum’da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Misafirhane de 3 katlı 21 odalı 32 yataklı 2’si süit, 6’sı double, 13’ü single oda bulunmaktadır. Tesis de yılda ortalama 4500-5000 kişi faydalanmaktadır. Bu Konukevin de çeşitli sempozyum ve konferanslara katılmak üzere, bazıları da jüri, doktora, ve diğer işleri için konuklara hizmet vermektedir. Misafirhane de 24 saat sıcak su verilmektedir. Tesisin tüm odalarında Kablo TV yayını, dahili ve harici telefon, mini bar, çalışma masası, kablosuz Internet bulunmaktadır.

 

Tesis de aynı anda 200 kişi kapasiteli bir restoran mevcut olup grup ve protokol yemeklerinde hizmet vermektedir.

 

 

Erzurum’da Gezilecek Yerler;

 • Çifte Minareli Medrese
 • Üç Kümbetler
 • Tortum Şelalesi
 • Yakutiye Medresesi
 • Erzurum Kalesi
 • Erzurum Ulu Camii
 • Narman Peri Bacaları
 • Rüstem Paşa Kervansarayı
 • İspir Yedigöller

 

 

Atatürk Üniversitesi Konukevi 2 Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Atatürk Üniversitesi Konukevi 2 İletişim Numaraları

Atatürk Üniversitesi Konukevi 1 konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0442 231 1193

 

 

Atatürk Üniversitesi Konukevi 2 Adresi

Atatürk Üniversitesi Konukevi 1 konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Atatürk, Atatürk Ünv. No:79, 25240 Yakutiye/Erzurum

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir