Atatürk Üniversitesi Konukevi 1

Atatürk Üniversitesi Konukevi 1
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Atatürk Üniversitesi Konukevi 1 Erzurum ‘da konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Atatürk Üniversitesi Konukevi 1, Erzurum’da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Misafirhane 3 katlı bina da 4’ü süit (2’si kral dairesi), 6’sı double, 20’si single olmak üzere 30 oda 50 yatak kapasiteye sahiptir. Ayrıca 120 kişi kapasiteli Restaurant, 45 kişi kapasiteli kahvaltı salonu ile misafirlerin gazete okuyup televizyon  izleyebilecekleri bir Dinlenme Salonu bulunmaktadır.

 

Konukevin de 24 saat sıcak su verilmektedir. Tüm odalarda duş, balkon, Kablo TV ve Türksat uydu yayını, telefon, minibar kablolu ve kablosuz (wireless) erişim imkanı sunan Internet hizmeti ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Tesis de yılda ortalama 3250-3750 kişi faydalanmaktadır.

 

Ayrıca tesis de kapalı yüzme havuzuyla beraber Fitness Center da bulunmaktadır. Havuz 8,70metre  eninde, 14,60metre boyundadır. Derinlik 1,10metreden 1,60metreye inmektedir. Sağlık Merkezin de, Buhar Banyosu ve SPA merkezi ile Vitamin Bar hizmeti sunulmaktadır.

 

 

Erzurum’da Gezilecek Yerler;

 • Çifte Minareli Medrese
 • Üç Kümbetler
 • Tortum Şelalesi
 • Yakutiye Medresesi
 • Erzurum Kalesi
 • Erzurum Ulu Camii
 • Narman Peri Bacaları
 • Rüstem Paşa Kervansarayı
 • İspir Yedigöller

 

 

Atatürk Üniversitesi Konukevi 1 Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Atatürk Üniversitesi Konukevi 1 İletişim Numaraları

Atatürk Üniversitesi Konukevi 1 konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0442 231 1200

Tel: 0442 231 1349

Fax: 0442 231 1898

 

 

Atatürk Üniversitesi Konukevi 1 Adresi

Atatürk Üniversitesi Konukevi 1 konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Atatürk, Atatürk Ünv. No:38, 25240 Yakutiye/Erzurum

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler