Şehir Ara

Erzincan Dsi Misafirhanesi

5/5
Erzincan Dsi Misafirhanesi

Erzincan DSI Misafirhanesi, şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Bu sayede şehir merkezindeki tarihi ve turistik yerlere kolayca erişim sağlanabilir. Ayrıca, otobüs ve tren istasyonlarına da yakın bir mesafede yer almaktadır. Erzincan DSI Misafirhanesi, ziyaretçilerine kolay bir ulaşım imkanı sunarak konforlu bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır.

 

Erzincan, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ünlü bir şehirdir. Bu güzel şehirde konaklama seçenekleri arasında yer alan Erzincan DSI Misafirhanesi, konforlu ve uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunan bir tesistir. Erzincan DSI Misafirhanesi, ziyaretçilerine sıcak bir ortam sunarken aynı zamanda modern konaklama imkanları sunmaktadır.

 

Erzincan DSI Misafirhanesi’nin sunduğu birçok imkan arasında ücretsiz Wi-Fi erişimi, mini buzdolabı, uydu TV, klima ve duşlu özel banyo bulunmaktadır. Ayrıca, tesis bünyesinde otopark imkanı da sunulmaktadır. Konukların tesis içerisindeki rahat ve konforlu ortamda konaklamaları için her türlü detay düşünülmüştür.

 

Tesis, aynı zamanda uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunması ile de dikkat çekmektedir. Erzincan DSI Misafirhanesi fiyatları her kesimden ziyaretçiye hitap etmek için fiyat politikasını uygun seviyede tutmaktadır. 

 

Erzincan DSI Misafirhanesi, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü Erzincan’da konaklama yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Konforlu, modern ve uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunan tesis, konukların konforlu ve keyifli bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır. Erzincan DSI Misafirhanesi telefon üzerinden kolayca rezervasyon yapılabilir.

 

Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü 82. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Erzincan Dsi Misafirhanesi Erzincan da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

 

Erzincan ’ da Gezilecek Yerler;

 • Terzibaba Türbesi
 • Girlevik Şelalesi
 • Sultan Melik Türbesi
 • Ekşisu Mesire Alanı
 • Mama Hatun Külliyesi

 

 

Erzincan Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Erzincan Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Erzincan Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 

Tel:  0446 224 16 00

 

 

Erzincan Dsi Misafirhanesi Adresi

Erzincan Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; İnönü Mahallesi 22. Sokak No:2 Merkez/Erzincan

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir