Edirne Uygulama Oteli

Edirne Uygulama Oteli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Edirne Uygulama Oteli Edirne misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Edirne Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile yoğun talep görmektedir. Edirne Uygulama Oteli Edirne Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Edirne Uygulama Oteli Edirne ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Edirne, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir şehirdir ve Türkiye’nin en batısında yer almaktadır. Eğer Edirne’yi ziyaret edecekseniz, konaklama için birçok seçeneğiniz var. Edirne’de yer alan Uygulama Oteli de bunlardan biridir.

 

Edirne Uygulama Oteli, şehir merkezinde yer alır ve her yıl binlerce turist tarafından tercih edilir. Otel, modern ve konforlu bir konaklama deneyimi sunar ve aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Otelin odaları oldukça geniş ve rahat, ayrıca modern olanaklara da sahiptir.

 

Edirne Uygulama Oteli fiyatları oldukça uygun ve bütçenize uygun bir konaklama deneyimi sunar. Odaların fiyatlarına ek olarak, otelde konaklayan misafirlerin kullanabileceği birçok imkan da bulunuyor. Bunlar arasında ücretsiz kablosuz internet, otopark, 24 saat açık resepsiyon ve çamaşırhane hizmetleri yer alır.

 

Edirne, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ünlüdür. Osmanlı İmparatorluğu’nun birçok eseri bu şehirde yer almaktadır. Bunlar arasında Selimiye Camii, Eski Camii ve Üç Şerefeli Camii gibi camiler, Edirne Kalesi ve Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri de bulunur. Ayrıca Edirne’de pek çok müze de bulunmaktadır. Bu müzeler arasında Edirne Arkeoloji Müzesi, Edirne Etnografya Müzesi ve Edirne Saat Kulesi Müzesi sayılabilir.

 

Edirne’de konaklama seçenekleri arasında Uygulama Oteli dışında kamu misafirhaneleri ve diğer oteller de bulunur. Bunun yanı sıra, Edirne’nin merkezinde yer alan birçok restoran, kafe ve bar da turistlerin beğenisine sunulmaktadır. Edirne mutfağı, Türk mutfağının en lezzetli örneklerinden biridir ve özellikle ciğer, keşkek, Edirne tava ciğeri ve baklavası gibi özel yemekleri tatmanızı öneririz.

 

Edirne Uygulama Oteli, uygun fiyatlı, modern ve konforlu bir konaklama deneyimi sunar. Edirne’de ziyaret edilecek birçok tarihi ve kültürel yer vardır ve bu şehirdeki tatilinizin keyifli geçmesi için Uygulama Oteli’ni tercih edebilirsiniz.

 

Edirne ‘de Gezilecek Yerler;

 • Enez Kalesi
 • Bayezid Köprüsü
 • Edirne Büyük Sinagogu
 • Selimiye Camii
 • Üç Şerefeli Cami
 • Karaağaç Tren Garı
 • Eski Cami
 • 2. Bayezid Külliyesi
 • Edirne Sarayı

 

 

Edirne Uygulama Oteli Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Edirne Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Edirne Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0(284) 226 80 18

Tel:  0(555) 186 03 86

 

 

Edirne Uygulama Oteli Adresi

Edirne Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Eski Toki Bölgesi Barutluk Merkez / Edirne

 

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler