Düzce Jandarma Gazinosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Düzce Jandarma Gazinosu fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Bölgesi içerisin de en çok tercih edilen kamplardan olan Düzce Jandarma Gazinosu, askeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. Düzce’nin Merkez ilçesinde bulunur.

 

 

Düzce, Türkiye’de bir şehir. Düzce, 1999 depreminde ciddi hasarlar görmüş, ancak sonrasında yeniden inşa edilmiş ve bugün güçlü bir ekonomiye sahip bir şehir haline gelmiştir. Düzce, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve modern alışveriş merkezleri ile ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunar. Aynı zamanda, turizm, tarım ve sanayi sektörlerinin yoğun olduğu bir bölge olarak da bilinir.

 

Düzce’de Gezilecek Yerler;

 • Cumalıkazık Şelalesi: Doğal güzelliklerinin keşfedildiği bu şelale, turistler tarafından oldukça popülerdir.
 • Kızılırmak Nehri: Düzce’nin güzide doğal manzaralarından biri olan Kızılırmak Nehri, yürüyüş veya kamp yapmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.
 • Düzce Müzesi: Tarihi ve kültürel değerlere sahip olan bu müze, şehir tarihini ve kültürünü keşfetmek isteyenler için ideal bir yerdir.
 • Akdağ Milli Parkı: Doğal güzelliklerin keşfedildiği ve macera dolu aktivitelerin yapılabildiği bu milli park, turistler için harika bir seçimdir.
 • Düzce Merkez Camii: şehir merkezinde bulunan bu camii, turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir.

 

 

Düzce Jandarma Gazinosu Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Düzce Jandarma Gazinosu Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Düzce Jandarma Gazinosu İletişim Bilgileri

Düzce Jandarma Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (380) 514 80 10

 

 

Düzce Jandarma Gazinosu Adresi

Düzce Jandarma Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Kültür, No:, Akar Stadyum Sk. No:5, 81600 Düzce Merkez / Düzce

 

 

 

 

Düzce Jandarma Gazinosu Yorumları

Düzce Jandarma Gazinosu Google yorumları.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler