Çorum Dsi Misafirhanesi

Çorum Dsi Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Çorum Dsi Misafirhanesi, Çorum merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğü 54. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Çorum Dsi Misafirhanesi Çorum da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Çorum’da seyahat edenler için pek çok konaklama seçeneği vardır. Ancak, DSI Misafirhanesi konforlu ve ekonomik bir konaklama seçeneği sunar. Çorum DSI Misafirhanesi, şehir merkezine yakın bir konumda yer alır. Konuklar, tarihi ve turistik yerlere kolayca ulaşabilirler. Misafirhanenin bulunduğu bölge sessiz ve sakin bir yerdir.

 

Çorum DSI Misafirhanesi fiyatları bakımından farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun odalar sunar. Tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odaların yanı sıra, aile odaları da mevcuttur. Odalar temiz, rahat ve modern ekipmanlarla donatılmıştır.

 

Çorum DSI Misafirhanesi, konuklarına bir dizi hizmet sunar. 24 saat resepsiyon, oda servisi, ücretsiz otopark, çamaşırhane ve ücretsiz kablosuz internet gibi hizmetler misafirlerin hizmetindedir. Misafirler ayrıca, restoran ve kafeterya hizmetlerinden de yararlanabilirler.

 

Çorum misafirhane fiyatları bakımından hem de Çorum misafirhaneleri arasında Çorum Dsi Misafirhanesi, Çorum da konaklama yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Fiyatlar, odanın boyutuna, konaklama süresine ve konaklama yapılacak tarih aralığına göre değişebilir. Ancak, genel olarak Çorum DSI Misafirhanesi diğer konaklama seçeneklerine göre daha ekonomik bir seçenektir.

 

Çorum DSI Misafirhanesi, Çorum’da konforlu ve ekonomik bir konaklama seçeneği arayanlar için idealdir. Konuklar, rahat ve kullanışlı odalar, çeşitli hizmetler ve uygun fiyatlar gibi bir dizi avantajdan yararlanabilirler. Çorum’da konaklama arayan herkese, Çorum DSI Misafirhanesi’ni tavsiye ederiz.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Çorum ’ da Gezilecek Yerler;

 • Çorum Belediye Binası
 • Çorum Saat Kulesi
 • Çorum Müzesi
 • Ulu Cami Cami
 • Alacahöyük Müzesi ve Örenyeri
 • Boğazköy Örenyeri
 • Yazılıkaya Tapınağı
 • İncesu Kanyonu
 • Kapılıkaya Kaya Mezar
 • İskilip Kaya Mezarı

 

 

Çorum Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Çorum Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Çorum Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0 364 224 71 54

 

 

Çorum Dsi Misafirhanesi Adresi

Çorum Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ankara Yolu 2.km üzerinde Merkez/Çorum

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler