Çankırı Dsi Misafirhanesi

Çankırı Dsi Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Çankırı Dsi Misafirhanesi, Çankırı merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğü 52. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Çankırı Dsi Misafirhanesi Çankırı da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Çankırı Dsi Misafirhanesi, Çankırı’nın Orta İlçesi’nde, Dsi Bölge Müdürlüğü’nün hemen yanında yer almaktadır. Konforlu ve ekonomik konaklama imkanları sunan Çankırı Dsi Misafirhanesi, iş seyahati veya tatil amaçlı seyahat eden ziyaretçilerin de tercih edebileceği bir konaklama seçeneği sunmaktadır.

 

Oda Seçenekleri ve Özellikleri

Çankırı Dsi Misafirhanesi, 50 oda kapasitesine sahiptir. Odalar tek, iki, üç veya dört kişilik olacak şekilde düzenlenmiştir. Tüm odalar, konforlu yataklar, gardırop, çalışma masası, sandalye ve tuvalet/banyo gibi temel ihtiyaçları karşılayacak olanaklarla donatılmıştır. Ayrıca, odalarda televizyon, mini buzdolabı, klima gibi ekstralar da bulunmaktadır. Çankırı Dsi Misafirhanesi, misafirlerinin konforu ve rahatı için her ayrıntıyı düşünmüştür.

 

Konum ve Ulaşım

Çankırı Dsi Misafirhanesi, Çankırı şehir merkezine yaklaşık 2 km uzaklıkta, havalimanına ise 85 km mesafede bulunmaktadır. Tesis, şehir merkezine düzenli olarak seferler düzenleyen toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir. Ayrıca, kendi aracıyla seyahat eden misafirler için ücretsiz otopark hizmeti sunulmaktadır.

 

Hizmetler ve Olanaklar

Çankırı Dsi Misafirhanesi, misafirlerine rahat ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunmak için bir dizi hizmet ve olanak sunmaktadır. Tesisin resepsiyonu, 7/24 hizmet vermektedir ve her türlü soru ve ihtiyacınız için size yardımcı olacaktır. Misafirhanede ayrıca yemek salonu ve ortak kullanım alanları da bulunmaktadır. Ayrıca, internet erişimi de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

Çankırı ’ da Gezilecek Yerler;

 • Tuz Mağarası
 • Çankırı Kalesi
 • Çankırı Müzesi
 • Sakaeli Kaya Mezarları
 • Çankırı Evleri
 • Balıklı Göl
 • Bayramören Tarihi Ahşap Köprüsü
 • Cendere Höyük
 • Çankırı Ulu Camii
 • Buğday Pazarı Medresesi
 • Koca Meşe
 • Çankırı Tarihi Çamaşırhane Müzesi
 • Ilgaz Dağı Milli Parkı

 

Çankırı Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Çankırı Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Çankırı Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 

Tel:0376  213 13 60

 

 

Çankırı Dsi Misafirhanesi Adresi

Çankırı Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Buğdaypazarı Mahallesi, Şehit Uğur Hiçyılmaz Caddesi Merkez/Çankırı

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler