Şehir Ara

Çankırı Askeri Gazinosu

5/5

Çankırı Askeri Gazinosu fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Bölgesi içerisin de en çok tercih edilen kamplardan olan Çankırı Askeri Gazinosu, askeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. Çankırı’nın Merkez ilçesinde bulunur.

 

 

Çankırı, Türkiye’nin Kastamonu bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Şehir, tarihi ve turistik değere sahip birçok önemli yapıya ev sahipliği yapar. Çankırı, tarihi kalıntıları, doğal güzellikleri, lezzetli yöresel yemekleri ve turistik etkinlikleri ile tanınır. Çankırı, ziyaretçilerine tarihi ve turistik değere sahip önemli yapıları, doğal güzellikleri ve yöresel lezzetleri keşfetme fırsatı sunar.

 

Çankırı’da Gezilecek Yerler;

 • Çankırı Kalesi
 • Türkmen Köyü
 • Kızılırmak Nehri
 • Çerkeş Kalesi
 • Çerkeş Kültür ve Turizm Merkezi
 • Aydoğdu Şelalesi
 • İncekaya Şelalesi
 • Çerkeş Kapalı Çarşısı
 • Damsa Gölü
 • Çankırı Kültür ve Sanat Merkezi

 

Çankırı Askeri Gazinosu Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Çankırı Askeri Gazinosu Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Çankırı Askeri Gazinosu Telefon Bilgileri

Çankırı Askeri Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası;

Tel: 0 (376) 212 59 40

 

Çankırı Askeri Gazinosu Adresi

Çankırı Askeri Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi;  Cumhuriyet Mah., Necip Fazıl Kısakürek Sk. Merkez / Çankırı

 


 

 

Çankırı Askeri Gazinosu Yorumları

Çankırı Askeri Gazinosu Google yorumları.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri
Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir