Şehir Ara

Çanakkale Subay Orduevi

5/5

Çanakkale Subay Orduevi fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Bölgesi içerisin de en çok tercih edilen kamplardan olan Çanakkale Subay Orduevi, askeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. Bursa’nın Orhangazi ilçesinde bulunur.

 

 

Çanakkale, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. Şehir, tarihi ve turistik değere sahip birçok önemli yapıya ev sahipliği yapar. Çanakkale, Troia Savaşı’nın en önemli meydan okumalarından biri olan Çanakkale Savaşı’nın yaşandığı ünlü bir yerdir. Aynı zamanda, Ege Denizi’nin güzel plajları, doğal güzellikleri ve turistik etkinlikleri ile de tanınır. Çanakkale, ziyaretçilerine tarihi ve turistik değere sahip önemli yapıları, güzel plajları ve doğal güzellikleri keşfetme fırsatı sunar.

 

 

Çanakkale’de Gezilecek Yerler;

 • Troya Antik Kenti
 • Gallipoli Savaşı Anıtı
 • Assos Antik Kenti
 • Çanakkale Kalesi
 • Çanakkale Deniz Müzesi
 • Eceabat Koyları
 • Bayramiç Kaplıcaları
 • Pergamon Antik Kenti
 • Anzak Koyu ve Anıtı
 • Büyük Menderes Nehri

 

Çanakkale Subay Orduevi Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Çanakkale Subay Orduevi Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Çanakkale Subay Orduevi Telefon Bilgileri

Çanakkale Subay Orduevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:  0 (286) 217 13 20

 

 

Çanakkale Subay Orduevi

Çanakkale Subay Orduevi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Cevat Paşa, Kayserili Ahmet Paşa Cd. No:52, 17000 Merkez/Çanakkale Merkez/Çanakkale

 


 

 

Çanakkale Subay Orduevi Yorumları

Çanakkale Subay Orduevi Google yorumları.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri
Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir