Şehir Ara

Burdur Dsi Misafirhanesi

5/5
Burdur Dsi Misafirhanesi

Burdur DSI misafirhanesi, Türkiye’nin güneybatısında yer alan Burdur şehrinde konaklama seçenekleri arayanlar için mükemmel bir tercih olabilir. Konforlu odaları, modern tesisleri, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatlarıyla Burdur DSI misafirhanesi, seyahat edenler için ideal bir seçenek sunar.

 

Burdur DSI misafirhanesi, doğal güzellikleri ile ünlü Burdur Gölü’ne yakın bir konumda yer alır. Bu da Burdur DSI misafirhanesi’nde konaklayan misafirlerin çevredeki doğal güzellikleri keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunar. Burdur DSI misafirhanesi’nde konaklayanlar, doğa yürüyüşleri, dağ bisikleti turları ve Burdur Gölü’nde yüzme gibi aktivitelerin tadını çıkarabilirler.

 

Burdur DSI misafirhanesi fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Bu nedenle, bütçe dostu bir konaklama seçeneği arayanlar için ideal bir tercih olabilir. Ayrıca, Burdur DSI misafirhanesi telefon aracılığıyla kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Bu sayede, seyahatiniz için konaklama düzenlemeniz oldukça kolay olacaktır.

 

Burdur DSI misafirhanesi’nde konaklama yapmak için bir diğer sebep ise modern tesisleridir. Burdur DSI misafirhanesi, modern odaları ve diğer tesisleri ile konforlu bir konaklama deneyimi sunar. Ayrıca, güvenli bir konaklama deneyimi için gerekli tüm önlemler alınmıştır.

 

Burdur DSI misafirhanesi, doğal güzellikleri, uygun fiyatları, modern tesisleri ve güler yüzlü personeli ile Burdur’da konaklama arayanlar için mükemmel bir seçenek olabilir. Doğa tatili yapmak isteyenler veya bütçe dostu bir konaklama seçeneği arayanlar için Burdur DSI misafirhanesi, en iyi tercihlerden biri olabilir. 

 

Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğü 182. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Burdur Dsi misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

Burdur ’ da Gezilecek Yerler;

 • Salda Gölü
 • Lisinia Yaban Hayatı Rehabilitasyon Merkezi
 • Akçaköy Lavanta Deresi
 • Arkeoloji Müzesi
 • Saat Kulesi
 • Sagalassos Antik Kent
 • Karacaören Baraj
 • İnsuyu Mağarası
 • Burdur Gölü
 • Salda Kayak Merkezi
 • Susuz Kervansarayı
 • İncirhan Kervansarayı
 • Kibyra Antik Kenti

 

Burdur Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Burdur Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Burdur Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 

Tel:0248 234 11 02

 

 

Burdur Dsi Misafirhanesi Adresi

Burdur Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Emek Mahallesi, Ali Kemal Erdem Bulvarı No:5 Merkez / Burdur

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir