Şehir Ara

Burdur Askeri Gazinosu

5/5

Burdur Askeri Gazinosu fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Orduevleri içerisin de en çok tercih edilen orduevi olan Burdur Askeri Gazinosu, askeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. Burdur’un Merkez ilçesinde bulunur.

 

Burdur, Türkiye’nin güney sahil bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Şehir, turizm, tarım ve turizm gibi sektörlerin yanı sıra turizm ve turizm potansiyeli açısından da önemlidir. Burdur, güzel plajları, tarihi yapıları, doğal güzellikleri ve turistik etkinlikleri ile tanınır. Burdur, güney sahilinde yer alan bu güzelliklerin yanı sıra lezzetli yöresel yemekleri, kültürel etkinlikleri ve tarihi yapıları ile de önemlidir. Burdur, ziyaretçilerine Türkiye’nin güney sahil bölgesinin doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfetme fırsatı sunar.

 

Burdur’da Gezilecek Yerler;

 • Burdur Gölü
 • Kapıkırı Şelalesi
 • Burdur Şehir Merkezi ve Tarihi Yapıları
 • Tatlaköy Kaplıcaları
 • Buyukkonuk Şelalesi
 • Ilgaz Dağı Milli Parkı
 • Acıgöl Gölü
 • Kemer Köyü
 • Karamanlı Kilisesi
 • Burdur Kalesi

 

Burdur Askeri Gazinosu Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Burdur Askeri Gazinosu Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Burdur Askeri Gazinosu Telefon Bilgileri

Burdur Askeri Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (248) 233 52 65

 

 

Burdur Askeri Gazinosu Adresi

Burdur Askeri Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Burç, Şht. Emeksiz Cd. No:3, 15200 Burdur Merkez / Burdur

 


 

 

Burdur Askeri Gazinosu Yorumları

Burdur Askeri Gazinosu Google yorumları.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce orduevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri
Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir