Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi

Bolu DSİ Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi, Gölköy merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğü 53. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Bolu, kendine özgü doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Bolu Dsi Misafirhanesi, şehirde konaklamak isteyenler için uygun fiyatlı, temiz ve rahat bir konaklama imkanı sunar.

 

Bolu Dsi Misafirhanesi, şehir merkezine yakın bir konumda yer alır ve oda-kahvaltı konaklama hizmeti sunar. Misafirler, rahat ve konforlu odalarda konaklayabilir ve güne lezzetli bir kahvaltıyla başlayabilirler.

 

Bolu Dsi Misafirhanesi fiyatları ile özellikle bütçe dostu konaklama arayanlar için ideal bir seçenektir. Ayrıca, konaklamanız boyunca ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacak yardımsever ve deneyimli personeli ile de dikkat çeker.

 

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi fiyatları, diğer konaklama seçeneklerine göre oldukça makul olup, her bütçeye hitap eder. Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi’nin iletişim bilgileri için  telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

 

Bolu, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi, şehirdeki konaklama seçenekleri arasında en uygun fiyatlı ve en rahat olanlarından biridir. Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi, konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyar ve onlara huzurlu bir konaklama deneyimi yaşatmak için ellerinden gelen her şeyi yapar.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

Bolu ’ da Gezilecek Yerler;

 • Abant Gölü ve Tabiat Parkı
 • Yedigöller Milli Parkı
 • Gölcük Tabiat Parkı
 • Sülüklü Göl
 • Çubuk Gölü
 • Sünnet Gölü
 • Seben Gölü
 • Göksu Tabiat Parkı
 • Akkaya Travertenleri
 • Kartalkaya Kayak Merkezi
 • Göynük Evleri

 

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Bolu Gölköy  Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 

Tel:0 374 253 52 94

 

 

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Adresi

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Mudurnu yolu üzeri 10.km.
Gölköy/BOLU

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler