Bingöl Dsi Misafirhanesi

Bingöl Dsi Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bingöl Dsi Misafirhanesi: Doğanın İçinde Huzurlu Bir Konaklama Deneyimi

 

Bingöl Dsi Misafirhanesi, Bingöl merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğü 94. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Bingöl Dsi Misafirhanesi Bingöl de yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Bingöl, doğal güzellikleriyle ünlü bir ilimizdir. Tarihi ve kültürel zenginlikleriyle de dikkat çeken Bingöl, her yıl binlerce turisti ağırlamaktadır. Bingöl Dsi Misafirhanesi de bu turistlerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veren önemli bir konaklama tesisidir.

 

Bingöl Dsi Misafirhanesi, şehir merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta, doğanın içinde yer alan bir tesistir. Doğal güzellikleriyle ünlü Solhan ilçesine yakın konumuyla da dikkat çeken misafirhane, doğa yürüyüşleri, trekking ve dağcılık gibi aktiviteler yapmak isteyenler için ideal bir konaklama seçeneğidir.

 

Misafirhane, modern ve konforlu odalarıyla dikkat çekmektedir. Odalarda klima, TV, mini buzdolabı gibi temel ihtiyaçları karşılayacak eşyalar bulunmaktadır. Ayrıca, her odada özel banyo ve tuvalet imkanı mevcuttur. Misafirler, doğanın huzur verici atmosferi içinde rahat bir konaklama deneyimi yaşayabilirler.

 

Bingöl Dsi Misafirhanesi, aynı zamanda restoran hizmeti de sunmaktadır. Misafirler, tesisin restoranında geleneksel Bingöl yemeklerinin yanı sıra Türk mutfağından seçkin lezzetleri de tatma fırsatı bulabilirler. Misafirlerin diyet veya özel yemek talepleri de restoran tarafından karşılanmaktadır.

 

Bingöl Dsi Misafirhanesi, ayrıca toplantı ve etkinlikler için de ideal bir mekandır. Tesisin toplantı salonu, modern donanımları ve teknolojik altyapısı ile iş toplantıları, seminerler ve konferanslar gibi etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

 

Bingöl Dsi Misafirhanesi fiyatları bakımından doğanın içinde huzurlu bir konaklama deneyimi sunan modern ve konforlu bir tesistir. Doğa aktiviteleri yapmak isteyenler için ideal bir konumda olan misafirhane, aynı zamanda iş toplantıları ve etkinlikleri için de uygun bir mekandır. Bingöl’ü keşfetmek isteyenler için en iyi konaklama seçeneklerinden biri olan Bingöl Dsi Misafirhanesi, misafirperverliği ve kaliteli hizmetiyle de beğeni toplamaktadır.

 

 

Bingöl ’ de Gezilecek Yerler;

 • Yüzen Ada
 • Kral Kızı Kalesi
 • Sülbüs Dağı
 • Zağ Mağarası
 • Yolçatı Kayak Merkezi
 • Buban Bacaları
 • Çır Şelalesi

 

Bingöl Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Bingöl Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Bingöl Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel:0426 213 25 65

 

 

Bingöl Dsi Misafirhanesi Adresi

Bingöl Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Saray Mahallesi, Düzağaç Mevki Merkez/Bingöl

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler