Batman Maliye Misafirhanesi

Batman Maliye Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Batman Maliye Misafirhanesi, ilin turizm potansiyeli ile birlikte konuklarına keyifli bir tatil deneyimi sunar. Odaları temiz ve konforlu, personeli ise misafirperver ve yardımseverdir. Ayrıca, misafirhane fiyatları da oldukça uygun olduğu için her bütçeye uygun konaklama seçenekleri sunar.

Batman, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. İl, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Batman, zengin kültürel mirası, tarihi yapıları, müzeleri ve doğal güzellikleri ile öne çıkmaktadır.

Batman Maliye Misafirhanesi’ne gelen misafirler, Batman’ın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için ideal bir konumda bulunmaktadır. Batman Kalesi, Hasankeyf, Mor Kiryakus Manastırı ve Diyarbakır Surları gibi tarihi yerleri ziyaret edebilirler. Doğal güzellikler açısından da ilginç noktalardan biri olan Kozluk Kanyonu’na giderek doğanın keyfini çıkarabilirler.

Batman Maliye Misafirhanesi fiyatları bakımından Batman şehrinde konaklama yapmak isteyenler için ekonomik ve konforlu bir seçenektir. Batman’ın tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerine kolayca ulaşım sağlayan bu misafirhane, kaliteli hizmeti, uygun fiyatları ve sunduğu olanaklarıyla öne çıkar. Batman’ı keşfetmek isteyenler için ideal bir konumda yer alan Batman Maliye Misafirhanesi, misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmaktadır.

Batman Maliye Misafirhanesi’nin yanı sıra ilde bulunan diğer Batman kamu misafirhaneleri de turistlerin konaklama ihtiyacını karşılamaktadır. Bunların arasında Batman Üniversitesi Konuk Evi ve Batman Valiliği Misafirhanesi gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu misafirhaneler, konforlu ve uygun fiyatlı konaklama imkanı sunarak, Batman’ı ziyaret eden turistlere rahat bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır.

Batman Maliye Misafirhanesi ve diğer kamu misafirhaneleri, Batman ilinde konaklama yapmak isteyenler için ekonomik ve konforlu seçenekler sunmaktadır. İl, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile turistlerin ilgisini çekmektedir.

Batman Maliye Misafirhanesi Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Batman Defterdarlığı Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Batman  Defterdarlığı Misafirhanesi Maliye ve Hazine Bakanlığı Batman Defterdarlığı tarafından işletilmektedir. Misafirhane 4 oda ve 7 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Batman Maliye Misafirhanesi Batman  ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Maliye misafirhane fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

 

 

Batman ‘da Gezilecek Yerler;

 • Hasankeyf
 • Hallan Çemi Höyüğü
 • Batman Müzesi
 • Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi
 • Tov Sanat Merkezi
 • Kozluk Hezo Kalesi
 • Bozikan Kalesi
 • Mor Aho Manastırı
 • Mor Kiryakus Manastırı
 • Hızır Bey Cami
 • Zeynel Bey Kümbeti

 

 

Batman Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Batman Maliye Misafirhanesi Telefon Numaraları

Batman Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (488) 213 28 52

Fax: 0 (488) 213 27 80

 

 

Batman Maliye Misafirhanesi Adresi

Batman Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ziya Gökalp Mahallesi, Yaşar Kemal Caddesi, Vergi Dairesi Hizmet Binası İçeriside Kat:5 Merkez / Batman

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler