Batman Dsi Misafirhanesi

Batman Dsi Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Batman Dsi Misafirhanesi, Batman  şehir merkezin de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 10. Bölge Müdürlüğü 103. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Batman Dsi Misafirhanesi Batman da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Batman Dsi Misafirhanesi, şehir merkezinde konumuyla dikkat çekerken, modern ve rahat konaklama imkanı sunmaktadır. Batman Dsi Misafirhanesi, 44 odası ile konuklarını ağırlamaktadır. Odalar modern ve konforlu bir şekilde tasarlanmıştır ve her odada özel banyo, televizyon, uydu yayını, klima, çalışma masası, minibar ve ücretsiz Wi-Fi bağlantısı gibi olanaklar sunulmaktadır.

 

Batman Dsi Misafirhanesi fiyatları bakımından ve  şehir merkezinde olması nedeniyle birçok turistik yere yakınlığı ile çok tercih edilmektedir. Tarihi Hasankeyf ilçesi, Batman Kalesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü binası, Beşiri Ulu Camii ve Batman Parkı, misafirlerin ziyaret edebileceği popüler yerlerden sadece birkaçıdır.

 

Misafirler, Batman Dsi Misafirhanesi’nde konaklayarak, modern ve rahat bir konaklama deneyimi yaşayabilirler. Konukların ihtiyaçlarını karşılamak için donatılmış bu tesiste konforlu bir tatil geçirmek mümkündür.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Batman ’ da Gezilecek Yerler;

 • Hasankeyf
 • Hallan Çemi Höyüğü
 • Batman Müzesi
 • Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi
 • Tov Sanat Merkezi
 • Kozluk Hezo Kalesi
 • Bozikan Kalesi
 • Mor Aho Manastırı
 • Mor Kiryakus Manastırı
 • Hızır Bey Cami
 • Zeynel Bey Kümbeti

 

Batman Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Batman Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Batman Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0488 221 17 68 Dahili: 172

 

 

Batman Dsi Misafirhanesi Adresi

Batman Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Demokrasi Bulvarı 3216. Sokak No:3 Merkez/Batman

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler