Bartın Dsi Misafirhanesi

Bartın Dsi Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bartın Dsi Misafirhanesi, Bartın merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 23. Bölge Şube Müdürlüğüne bağlı olan Bartın Dsi Misafirhanesi Bartın da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Bartın , Batı Karadeniz bölgesinde yer alan tarihi ve kültürel bir şehirdir. Bölgede seyahat edenler, Bartın Dsi Misafirhanesi ve diğer kamu misafirhaneleri gibi konaklama seçeneklerine sahiptir. Bu misafirhaneler, seyahat edenlerin konforlu ve ekonomik bir konaklama imkanı sunar.

 

Bartın Dsi Misafirhanesi, DSİ tarafından işletilen bir kamu misafirhanesidir. Misafirhane, şehir merkezine yakın bir konumda bulunur ve modern olanaklara sahiptir. Konaklama seçenekleri arasında tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odalar bulunur. Odalar, özel banyo ve tuvalet, televizyon, klima ve ücretsiz Wi-Fi gibi olanaklarla donatılmıştır.

 

Bartın’da seyahat edenlerin konaklama tercihlerine göre farklı seçenekler mevcuttur. Kamu misafirhanelerinin yanı sıra, şehirdeki oteller de seyahat edenler için uygun bir seçenek olabilir. Ancak kamu misafirhaneleri, ekonomik konaklama imkanı sunarak seyahat bütçesini düşünenler için daha avantajlı bir seçenek olabilir.

 

Bartın Dsi Misafirhanesi fiyatları, oda tipine ve konaklama süresine göre değişiklik gösterir. Güncel fiyat bilgileri ve rezervasyon işlemleri için Bartın Dsi Misafirhanesi telefonla iletişim kurabilirsiniz.

 

Bartın Kamu Misafirhaneleri, seyahat edenlerin konforlu ve ekonomik bir konaklama seçeneği sunar. Bu misafirhaneler, şehir merkezinde ve turistik yerlere yakın bir konumda bulunur. Misafirhanelerin fiyatları, oda tiplerine ve konaklama süresine göre değişebilir. Seyahat planınız için uygun bir misafirhane seçmek için Bartın kamu misafirhaneleri web sitelerini ziyaret edebilir veya telefonla iletişim kurabilirsiniz.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Bartın’ da Gezilecek Yerler;

 • Tavşan Adası
 • Küre Dağları Milli Parkı
 •  İnkumu Plajı
 •  Amasra Müzesi
 • Güzelcehisar Lav Sütunları
 • Ulukaya Şelalesi
 • Direkli Kaya
 • Çekiciler Çarşısı
 • Kuş Kayası Yol Anıtı
 • Amasra Edhem Ağa Konağı
 • Kemere Köprüsü
 • Amasra Kalesi

 

Bartın Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Bartın Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Bartın Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel:0378 228 69 31

 

 

Bartın Dsi Misafirhanesi Adresi

Bartın Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Bartın DSİ Misafirhanesi Aladağ Mah. Kavallar Mevki, 74110 Merkez / Bartın

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler