Şehir Ara

Ören Özel Eğitim Merkezi

5/5
Ören Özel Eğitim Merkezi

Ören Özel Eğitim Merkezi fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Askeri kamplar içerisin de en çok tercih edilen kamplardan olan Kara Kuvvetleri Komutanlığı Balıkesir Ören Özel Eğitim Merkezi askeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. Balıkesir Ören ilçesinde bulunmaktadır. 

 

Balıkesir, Türkiye’nin Marmara bölgesinde, Marmara Denizi kıyısında yer alan bir şehirdir. Önemli bir liman ve sanayi merkezi olmasının yanı sıra popüler bir turizm merkezidir. Balıkesir, güzel plajları, tarihi yerleri ve kültürel cazibe merkezleriyle tanınır. Tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapan şehir, ziyaretçilerine bir dizi heyecan verici aktivite ve deneyim sunuyor. Balıkesir’de antik kalıntıları keşfetmekten yerel festivallere katılmaya kadar herkes için bir şeyler vardır.

 

Balıkesir ‘de Gezilecek Yerler;

 • Cunda Adası
 • Şeytan Sofrası
 • Sarımsaklı Plajı
 • Midilli Adası
 • Avşa Adası
 • Antandros Ören Yeri
 • Kyzikos Antik Kenti
 • Manyas Kuş Cenneti Milli Parkı
 • Kazdağları Cam Seyir Terası
 • Kuva-yi Milliye Müzesi

 

 

Ören Özel Eğitim Merkezi Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Ören Özel Eğitim Merkezi Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Ören Özel Eğitim Merkezi Telefon Bilgileri

Ören Özel Eğitim Merkezi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: (0266) 416 54 10

 

 

Ören Özel Eğitim Merkezi Adresi

Ören Özel Eğitim Merkezin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ören Mah. Uğur Cad., Burhaniye Merkez, Burhaniye / Balıkesir

 

 

 

 

Ankara Etiler Orduevi Yorumları

Ankara Etiler Orduevi Google yorumları için tıklayın. 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir