Bandırma ETİ Maden Misafirhanesi

bandırma eti maden misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bandırma ETİ Maden Misafirhanesi Bandırma’ya gelen ziyaretçiler için önemli bir konaklama seçeneğidir. Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne ait olan Bandırma ETİ Maden Misafirhanesi, şehirde bulunan en önemli konaklama seçeneklerinden biridir. Konaklama birimleri modern ve rahat mobilyalarla donatılmıştır. Ayrıca misafirhanede restoran, kafeterya, fitness merkezi ve konferans salonu gibi olanaklar da bulunmaktadır.

 

Eti Maden Misafirhanesi fiyatları bakımından Bandırmada ucuza kalınabilecek deniz kenarı güzel temiz ve ilgili personelleri ile otel konforunda ucuz konaklama sağlayabileceğiniz bir misafirhanedir. Bandırma, ziyaretçilerine hem doğal güzelliklerini keşfetme hem de sanayi faaliyetleri hakkında bilgi edinme fırsatı sunar. Şehirdeki Eti Maden Misafirhanesi ve diğer kamu misafirhaneleri, konaklama ihtiyacını karşılamak için ideal seçeneklerdir.

 

Bandırma, Marmara Bölgesi’nin önemli şehirlerinden biridir ve turistik açıdan oldukça zengin bir bölgedir. Bandırma’da konaklama seçenekleri arasında farklı fiyat aralıklarında tesisler bulunmaktadır.

 

 

Bandırma’ da Gezilecek Yerler;

Bandırma, Marmara Bölgesi’nin güzel şehirlerinden biridir ve tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve kültürel mirası ile turistlerin ilgisini çekmektedir. 

 1. İskele Meydanı: Bandırma’nın en ünlü meydanlarından biri olan İskele Meydanı, şehir merkezinde yer almaktadır. Meydanın etrafı, tarihi konaklar, restoranlar, kafeler ve hediyelik eşya dükkanları ile çevrilidir. Ayrıca, meydanın ortasında yer alan Atatürk Anıtı, şehirdeki en popüler turistik yerlerden biridir.
 2. Bandırma Kalesi: Bandırma Kalesi, Marmara Denizi’nin kıyısında yer almaktadır. Kalenin tarihi Bizans dönemine kadar uzanır ve günümüzde turistlerin ilgisini çekmektedir. Kale, kuleleri, sur duvarları ve tarihi eserlerle dolu bir müze içermektedir.
 3. Saat Kulesi: Bandırma’nın sembolik yapılarından biri olan Saat Kulesi, İskele Meydanı’na çok yakındır. Yüksekliği 22 metre olan saat kulesi, 1912 yılında inşa edilmiştir. Günümüzde ise kule, şehrin en popüler turistik yerlerinden biridir.
 4. Ayşe Sıdıka Hanım Müzesi: Ayşe Sıdıka Hanım Müzesi, şehrin tarihi dokusunu yansıtan önemli bir yapıdır. Müze, tarihi evlerden birinde yer almakta ve içerisinde Bandırma’nın tarihine ve kültürüne ait birçok eser sergilenmektedir.
 5. Gönen Kaplıcaları: Bandırma, Gönen Kaplıcaları ile ünlüdür. Kaplıcalar, Marmara Denizi’nin güneydoğusunda yer almaktadır ve sağlık turizmi için ideal bir bölgedir. Suyun mineral içeriği, farklı hastalıklara sahip insanların tedavisine yardımcı olmaktadır.
 6. Bandırma Müzesi: Bandırma Müzesi, şehir merkezinde yer almaktadır. Müzede, şehrin tarihi ve kültürel mirası hakkında bilgiler verilmektedir. Müzede, yerel sanatçıların eserleri de sergilenmektedir.
 7. Bandırma Sahili: Bandırma’nın sahili, Marmara Denizi’nin güzel manzaralarına sahiptir. Sahil boyunca yürüyüş yapabilir, denize girebilir veya sahildeki kafelerde oturarak güzel manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Bandırma ETİ Maden Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Bandırma ETİ Maden Misafirhanesi Telefon Numaraları

Bandırma ETİ Maden Misafirhanesi de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası;

Tel: (0266) 714 67 06

 

 

Bandırma ETİ Maden Misafirhanesi Adresi

Bandırma ETİ Maden Misafirhanesin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Hacı Yusuf, 10230 Bandırma/Balıkesir

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler