Balıkesir Maliye Misafirhanesi

Balıkesir Maliye Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Balıkesir Maliye Misafirhanesi Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Balıkesir Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Balıkesir Maliye Konukevi Maliye ve Hazine Bakanlığı Balıkesir Defterdarlığı tarafından işletilmektedir. Misafirhane 9 oda ve 20 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Balıkesir Maliye Misafirhanesi Balıkesir ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Kemer misafirhane fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

Balıkesir, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan ve tarihi, kültürel, turistik ve doğal güzellikleri ile öne çıkan bir ilimizdir. Balıkesir, tarihi dokusu ve kültürel zenginlikleri ile turizm açısından oldukça önemli bir yere sahip olmakla birlikte, aynı zamanda ticaret ve sanayi açısından da gelişmiş bir ilimizdir.

Balıkesir ucuz konaklama ihtiyacını karşılamak için farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında kamu misafirhaneleri de bulunmaktadır. Balıkesir Maliye Misafirhanesi, bu misafirhanelerden biridir. Maliye çalışanlarına ve ailelerine hizmet veren bu misafirhane, modern ve konforlu odaları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca uygun fiyatları ile de tercih edilen bir konaklama seçeneği olarak öne çıkmaktadır.

Balıkesir’de ayrıca diğer kamu kurumlarının da misafirhaneleri bulunmaktadır. Bu misafirhaneler genellikle oda-kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Fiyatları ise oteller ile karşılaştırıldığında daha uygun seviyelerdedir.

Balıkesir’de konaklama seçeneklerinin yanı sıra turistik yerler de oldukça fazladır. Balıkesir Kalesi, Cunda Adası, Ayvalık, Manyas Kuş Gölü Milli Parkı, Kaz Dağı Milli Parkı ve Troya Antik Kenti gibi yerler görülmeye değer yerler arasındadır.

Balıkesir hem turistik hem de iş seyahati amaçlı ziyaretler için uygun bir şehirdir. Kamu misafirhaneleri gibi uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca tarihi ve doğal güzellikleri de ziyaretçilerini cezbeden yerler arasındadır.

 

 

Balıkesir ‘de Gezilecek Yerler;

 • Cunda Adası
 • Şeytan Sofrası
 • Sarımsaklı Plajı
 • Midilli Adası
 • Avşa Adası
 • Antandros Ören Yeri
 • Kyzikos Antik Kenti
 • Manyas Kuş Cenneti Milli Parkı
 • Kazdağları Cam Seyir Terası
 • Kuva-yi Milliye Müzesi

 

 

Balıkesir Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Balıkesir Maliye Misafirhanesi Telefon Numaraları

Balıkesir Maliye Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (266) 249 28 09

 

 

Balıkesir Maliye Misafirhanesi Adresi

Balıkesir Maliye Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Dumlupınar Mah. Doğumevi Sk. No:2-1 Kat:5 Merkez / Balıkesir

 

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler