Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi, Balıkesir İli Gönen İlçesinde bulunmaktadır. Gönen çayı kenarında Balıkesir merkeze 100 km mesafede bulunmaktadır. Hem termal turizm hem de sakin rahat bir tatil isteyenler için tercih edilebilecek bir misafirhanedir. Odalarda TV, buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve kaplıca suyu bulunmaktadır. Misafirhanenin ortak havuzunda ise termal suyun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Devlet Su İşleri 25. Bölge Şube Müdürlüğüne bağlı olan Gönen Dsi Misafirhanesi Balıkesir‘de ucuz konaklama için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi, Balıkesir’in Gönen ilçesinde seyahat eden vatandaşlarımızın konaklaması için hizmet veren bir kamu misafirhanesidir. Misafirhanenin fiyatları oldukça uygun düzeydedir. Gönen Dsi Misafirhanesi hakkında yapılan yorumlar ise genellikle olumlu yönde olmaktadır. Temiz, rahat ve konforlu bir konaklama sağlayan Balıkesir Gönen DSI Misafirhanesi, şehir merkezine de yakın bir konumdadır. Balıkesir seyahati planlayan vatandaşlarımız rahatlıkla tercih edebilirler.

Balıkesir Gezilecek Yerler:

 1. Antandros Antik Kenti: Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer alan Antandros Antik Kenti, M.Ö. 5. yüzyıla kadar uzanan bir tarihi geçmişi ile ünlüdür. Kentte bulunan tiyatro, stadyum, agora, hamam ve tapınak gibi yapılar hala ayakta durmaktadır.
 2. Kazdağı Milli Parkı: Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer alan Kazdağı Milli Parkı, doğal güzellikleri ile ünlüdür. Yürüyüş, doğa yürüyüşü ve kamp gibi aktiviteler için ideal bir mekan olan milli parkta, doğal yaşamı korumak amacıyla birçok çalışma yapılmaktadır.
 3. Hasanboğuldu Göleti: Balıkesir’in Susurluk ilçesinde yer alan Hasanboğuldu Göleti, doğal güzelliği ve piknik alanlarıyla ziyaretçilerin uğrak noktasıdır. Göletin çevresinde yer alan restoranlarda yöresel yemeklerin tadına bakabilirsiniz.
 4. Balıkesir Kalesi: Balıkesir’in merkezinde yer alan kale, Osmanlı dönemine kadar uzanan bir tarihi geçmişi ile ünlüdür. Kalede yer alan müze, tarihi eserlerin sergilendiği bir mekandır.

Balıkesir’de gezilecek yerler sadece bu kadarla sınırlı değil. Balıkesir’in diğer ilçelerinde de tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü birçok yer bulunuyor. Balıkesir seyahati planlayan vatandaşlarımız, tarihi ve doğal güzellikleri keşfetmek için rahatlıkla tercih edebilirler.

 

 

 

Balıkesir’de Gezilecek Yerler;

 • Cunda Adası
 • Şeytan Sofrası
 • Sarımsaklı Plajı
 • Midilli Adası
 • Avşa Adası
 • Antandros Ören Yeri
 • Kyzikos Antik Kenti
 • Manyas Kuş Cenneti Milli Parkı
 • Kazdağları Cam Seyir Terası
 • Kuva-yi Milliye Müzesi

 

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0266 772 57 07

numarasından iletişime geçebilirsiniz.

 

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesi Adresi

Balıkesir Gönen Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Karşıyaka Mah. Denizkent Cad. No:4 Gönen / Balıkesir

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler