Didim Maliye Kampı

Didim Maliye Kampı
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Didim Maliye Kampı Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Aydın Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Didim Maliye Kampı Sosyal Tesisleri Maliye ve Hazine Bakanlığı Aydın Defterdarlığı tarafından işletilmektedir. Misafirhane 16 oda ve 80 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Maliye Kampı Aydın ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Maliye misafirhane fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

Didim, Aydın ilinin bir ilçesidir ve Türkiye’nin batısında yer almaktadır. Ege Denizi kıyısında bulunan Didim, tarihi ve turistik yerleri ile ünlüdür. İlçenin ekonomisi turizme dayalıdır ve her yıl binlerce turist Didim’i ziyaret etmektedir.

Didim Maliye Misafirhanesi, ilçede konaklama ihtiyacı olan kamu çalışanlarına hizmet veren bir misafirhane olarak faaliyet göstermektedir. Misafirhane, modern ve konforlu odaları, restoranı, toplantı salonları ve diğer tesisleri ile konuklarına kaliteli hizmet sunmaktadır.

Didim’de ayrıca birçok özel misafirhane de bulunmaktadır. Bu misafirhaneler, farklı konseptlerdeki odaları ve tesisleri ile ziyaretçilere geniş bir yelpazede konaklama seçenekleri sunarlar. Misafirhane fiyatları, sezon ve odaların konforu gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Didim’de kamu kurumlarına bağlı olarak işletilen birkaç misafirhane de bulunmaktadır. Bu misafirhaneler genellikle kamu personeline ve ailelerine hizmet vermektedir. Konuklar, konforlu odaları ve tesisleri ile rahat bir konaklama deneyimi yaşayabilirler.

Didim, tarihi ve doğal güzellikleri ile ziyaretçileri kendine çeken bir yerdir. İlçede bulunan en önemli turistik yerler arasında antik kentler, plajlar ve yarımada yer almaktadır. Didim’in en ünlü turistik yerlerinden biri, MÖ 4. yüzyılda yapılan Apollo Tapınağı’dır.

Didim’de konaklama ihtiyacı olan ziyaretçiler için birçok seçenek bulunmaktadır. Hem kamu misafirhaneleri hem de özel misafirhaneler, konforlu odaları ve modern tesisleri ile ziyaretçilere rahat bir konaklama deneyimi sunarlar. Didim’in turistik yerleri de ilçenin ziyaretçileri için cazip bir alternatif sunmaktadır.

 

 

Aydın ‘da Gezilecek Yerler;

 • Arapapıştı Kanyonu
 • Zeus Mağarası
 • Altınkum Plajı
 • Didyma Antik Kenti
 • Yörük Ali Efe Müzesi
 • Afrodisias Antik Kenti
 • Tralleis Antik Kenti
 • Milet Antik Kenti
 • Güvercinada
 • Aydın Arkeoloji Müzesi
 • Kurşunlu Manastırı
 • Alabanda Antik Kenti

 

 

Didim Maliye Kampı Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Didim Maliye Kampı Telefon Numaraları

Didim Maliye Kampı Sosyal Tesisleri konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (256) 213 51 30

 

 

Didim Maliye Kampı Adresi

Didim Maliye Kampı Sosyal Tesisleri konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Mavişehir Mahallesi 3101. Sokak No:20 Didim / Aydın

 

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler