Şehir Ara

Aydın Maliye Misafirhanesi

5/5
Girne Emekli Subaylar Derneği Misafirhanesi

Aydın Maliye Misafirhanesi Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Aydın Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Aydın Maliye Misafirhanesi Maliye ve Hazine Bakanlığı Aydın Defterdarlığı tarafından işletilmektedir. Misafirhane 8 oda ve 16 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Aydın Maliye Misafirhanesi Aydın ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Maliye Bakanlığı misafirhaneleri diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

Aydın, Ege Bölgesi’nin güneybatısında yer alan tarihi bir şehirdir. Aydın’ın güneyinde Ege Denizi, batısında İzmir, kuzeybatısında Manisa, kuzeyinde Uşak, doğusunda Denizli ve güneydoğusunda Muğla illeri yer almaktadır. Aydın, tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu uygarlıklardan kalma tarihi yapıları, antik kentleri ve müzeleriyle Aydın, turistlerin sıkça ziyaret ettiği bir şehirdir.

Aydın’da bulunan Maliye Misafirhanesi, şehirdeki ziyaretçilere konaklama imkanı sunan bir kamu misafirhanesidir. Misafirhane, merkezi bir konumda bulunmakta ve Aydın’ın birçok turistik yerine yakın mesafede yer almaktadır. Misafirhane, temiz ve konforlu odalarıyla, uygun fiyatlarıyla, sıcak ve samimi personeliyle ziyaretçilerin beğenisini kazanmaktadır.

Aydın kamu misafirhaneleri de yine turistlerin konaklayabileceği kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır. Bu misafirhaneler arasında özellikle Aydın Belediyesi Misafirhanesi ve Aydın Devlet Hastanesi Misafirhanesi sıklıkla tercih edilen yerler arasındadır.

Aydın Maliye Misafirhanesi fiyatları, konaklama süresine ve odanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Maliye Bakanlığı ücretleri genellikle uygun fiyatları ile dikkat çeken misafirhanedir ve konaklama için bütçe dostu bir seçenek sunmaktadır.

Aydın Kamu Misafirhaneleri, özellikle yalnız seyahat edenler, düşük bütçeli gezginler, öğrenciler ve iş seyahati yapanlar için ideal bir konaklama seçeneği sunmaktadır. Hem Aydın merkezinde hem de çevresinde birçok kamu misafirhanesi bulunmaktadır.

Aydın, tarihi ve turistik yerleri, doğal güzellikleri ve konaklama imkanlarıyla ziyaretçilerini memnun etmektedir. Aydın Maliye Misafirhanesi, diğer misafirhaneleri ve kamu misafirhaneleri ile birlikte, Aydın’ı ziyaret edenler için kaliteli ve uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

 

Aydın ‘da Gezilecek Yerler;

 • Arapapıştı Kanyonu
 • Zeus Mağarası
 • Altınkum Plajı
 • Didyma Antik Kenti
 • Yörük Ali Efe Müzesi
 • Afrodisias Antik Kenti
 • Tralleis Antik Kenti
 • Milet Antik Kenti
 • Güvercinada
 • Aydın Arkeoloji Müzesi
 • Kurşunlu Manastırı
 • Alabanda Antik Kenti

 

 

Aydın Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Aydın Maliye Misafirhanesi Telefon Numaraları

Aydın Maliye Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (256) 213 51 30

 

 

 

Aydın Maliye Misafirhanesi Adresi

Aydın Maliye Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Cuma Mahallesi 203. Sokak No:11 Efeler / Aydın

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir