Şehir Ara

Aydın Dsi Misafirhanesi

5/5
Aydın DSİ Misafirhanesi

Aydın Dsi Misafirhanesi, Aydın merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü 211. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Aydın Dsi Misafirhanesi Aydın da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Aydın Dsi Misafirhanesi, Aydın ilinin merkezinde yer alan bir kamu misafirhanesidir. Aydın Otogarı’na yakın bir konumda bulunan misafirhanede, seyahat eden vatandaşlarımızın konaklama ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

 

Misafirhanenin fiyatları ise oldukça makul düzeydedir. Misafirler, temiz ve düzenli bir ortamda konaklama imkanı bulurlar.

 

Aydın Dsi Misafirhanesi’nin odaları oldukça konforludur. Odalarda klima, televizyon, mini buzdolabı, tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Misafirler, konforlu odalarında dinlenme imkanı bulurken, aynı zamanda misafirhanenin bahçesinde yürüyüş yapabilirler.

 

Aydın kamu misafirhaneleri arasında yer alan Aydın Dsi Misafirhanesi, seyahat eden vatandaşlarımız için ideal bir konaklama imkanı sunmaktadır. Misafirler, uygun fiyatları ve konforlu odalarıyla tercih edebilecekleri bir seçenek bulurlar.

 

Ayrıca Aydın kamu misafirhanelerini de inceleyebilirsiniz. Bunlar arasında Aydın İl Özel İdaresi Misafirhanesi, Aydın Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi ve Aydın Emniyet Müdürlüğü Misafirhanesi yer almaktadır. Her biri farklı bir bölgede konumlanmış olsa da, seyahat eden vatandaşlarımızın konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedirler.

 

Aydın Dsi Misafirhanesi fiyatları olarak seyahat eden vatandaşlarımızın konaklama ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılayabilecekleri ideal bir seçenektir. Ayrıca Aydın’da bulunan diğer kamu misafirhaneleri de alternatif bir konaklama imkanı sunmaktadır.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

Aydın ’ da Gezilecek Yerler;

 • Arapapıştı Kanyonu
 • Zeus Mağarası
 • Altınkum Plajı
 • Didyma Antik Kenti
 • Yörük Ali Efe Müzesi
 • Afrodisias Antik Kenti
 • Tralleis Antik Kenti
 • Milet Antik Kenti
 • Güvercinada
 • Aydın Arkeoloji Müzesi
 • Kurşunlu Manastırı
 • Alabanda Antik Kenti

 

Aydın Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Aydın Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Aydın Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0256 219 39 20

 

 

Aydın Dsi Misafirhanesi Adresi

Aydın Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Cumhuriyet, 1984. Sk., 09020 Merkez/Aydın

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir