Şehir Ara

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi

5/5
Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Aydın ‘da konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi, Aydın ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

 

ADÜ Sosyal Tesisleri ve Konukevi 20 oda ve 42 yatak kapasitesindedir. Tüm odalar da şofben, dolap, televizyon, klima, telefon, internet mevcut olup 4 yıldız konseptinde otel olarak hizmet verilmektedir. Üniversitenin Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, asistan, doktor, hasta ve hasta yakınları, öğrenci değişim programları, kongre, seminer veya benzer toplantı ve organizasyonlar için Üniversite de bulunan diğer önemli konukların, kamu personeli ve sivil vatandaşlara müşteri memnuniyetini amaç edinmiş eğitimli ve tecrübeli personeli ile konaklama ve kaliteli hizmet alma imkânı sunulmasını sağlamaktır. Sürekli eğitim ve kendini geliştirme prensibi ile 24 saat süre sürdürülen hizmet ve çalışmalar doğrultusunda kaliteli hizmet vermektedir.

 

 

Sosyal Tesis ve Konukevi ADÜ Merkez Kampüsü içerisinde yer  almaktadır. Şehir merkezine 2 km. mesafededir. Ulaşımı şehir içi üniversite araçlarıyla sağlayabilirsiniz.

 

 

Aydın ‘da Gezilecek Yerler;

 • Arapapıştı Kanyonu
 • Zeus Mağarası
 • Altınkum Plajı
 • Didyma Antik Kenti
 • Yörük Ali Efe Müzesi
 • Afrodisias Antik Kenti
 • Tralleis Antik Kenti
 • Milet Antik Kenti
 • Güvercinada
 • Aydın Arkeoloji Müzesi
 • Kurşunlu Manastırı
 • Alabanda Antik Kenti

 

 

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Adnan Menderes Üniversitesi Konukevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 256 220 26 56  

Tel: 0535 976 61 19 

e-Posta: konukevi@adu.edu.tr

 

 

Adnan Menderes Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Adnan Menderes Üniversitesi Konukevi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüs Kepez Mevkii AYDIN

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir