Şehir Ara

Artvin Orduevi

5/5
misafirhane fiyatları

Artvin Orduevi fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Artvin Askeri Gazinosu askeri personel ve yakınları kullanabilmektedir. Artvin Merkez ilçesinde harika bir manzaraya sahip temiz havası ile konaklama yapılabilecek güzel orduevlerinden bir tanesidir.

 

Artvin, Türkiye’nin kuzeydoğusunda yer alan bir ildir. Nefes kesen doğal güzelliği ve çeşitli kültürü ile bilinir. Bölge Laz, Gürcü, Çerkez gibi birçok farklı kültüre ev sahipliği yapmaktadır. Artvin, Roma İmparatorluğu’na kadar uzanan zengin bir tarihe de sahiptir. Bu bölgenin eşsiz kültürünü ve büyüleyici manzarasını keşfetmek isteyenler için popüler bir turizm merkezidir.

 

 

Artvin ‘de Gezilecek Yerler;

 • Şavşat Karagöl
 • Balık Gölü
 • Arsiyan Yaylası Göller Bölgesi
 • Cehennem Deresi Kanyonu
 • Macahel
 • Camili Köyü Cami
 • Maral Şelalesi
 • Borçka Karagöl Tabiat Parkı
 • Çiftköprü
 • Mençuna Şelalesi
 • Cam Teras
 • Dört Kilise Manastırı

 

 

Artvin Orduevi Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Artvin Orduevi Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Artvin Orduevi İletişim Bilgileri

Artvin Orduevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: (0466) 212 10 50

 

 

Artvin Orduevi Adresi

Artvin Orduevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Çayağzı Mah. Miralay Şükrübey Cad. No:130 Merkez / Artvin

 

 

 

 

Ankara Etiler Orduevi Yorumları

Ankara Etiler Orduevi Google yorumları için tıklayın. 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir