Şehir Ara

Manavgat Uygulama Oteli

5/5
Manavgat Uygulama Oteli

Manavgat Uygulama Oteli Antalya misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Manavgat Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Manavgat Uygulama Oteli Manavgat Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Manavgat Uygulama Oteli Manavgat  ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

2010´dan beri kaliteli personeliyle hizmet veren uygulama oteli, Manavgat´ın kıyısında Sorgun Ormanıyla iç içe bulunmaktadır. Şehrin yoğunluğundan ve çalışma hayatının stresinden uzaklaşma fırsatı sunan otel, ilçe merkezine 1,5 km, Akdeniz´e 1 km, Antalya havaalanına 1 saat 23 dakika sürede ulaşma imkânıyla 67 km mesafededir.

 

Antalya’nın turistik ilçelerinden biri olan Manavgat, doğal güzellikleri, tarihi eserleri ve plajları ile turistlerin uğrak noktalarından biri haline gelmiştir. Manavgat’ta konaklamak için pek çok seçenek mevcuttur ancak kamu misafirhaneleri ve uygulama otelleri uygun fiyatlı ve kaliteli konaklama seçenekleri sunarlar.

 

Manavgat Uygulama Oteli, şehir merkezine yakın bir konumda yer alır ve konforlu odaları, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeker. Ayrıca konuklarına kahvaltı hizmeti de sunmaktadır. Manavgat Uygulama Oteli’nin fiyatları, diğer otellere göre oldukça uygun ve ekonomiktir.

 

Antalya’nın Manavgat ilçesinde ayrıca Antalya Kamu Oteli de bulunmaktadır. Kamu oteli, şehir merkezine yakın bir konumda yer alır ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunar. Ayrıca otelin, çevredeki pek çok turistik yere kolayca ulaşım sağlanabilir.

 

Manavgat, doğal güzellikleri ile ünlü bir ilçedir. Köprülü Kanyon Milli Parkı, Manavgat Şelalesi, Side Antik Kenti, Seleukia Antik Kenti, Aspendos Antik Tiyatrosu ve Titreyen Göl gibi pek çok turistik mekanı barındırır. Ayrıca ilçede bulunan plajlar da yaz aylarında turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerler arasında yer alır. Manavgat Plajı, Titreyen Göl Plajı ve Side Plajı, ilçede en popüler olanları arasındadır.

 

Manavgat’ta konaklamak isteyenler için uygulama otelleri ve kamu misafirhaneleri uygun fiyat seçenekleri sunarlar. Ayrıca ilçede bulunan tarihi ve doğal güzellikleri keşfetmek için birçok seçenek mevcuttur. Tatil planınızda Manavgat varsa, konaklama seçenekleriniz arasında kamu misafirhaneleri ve uygulama otellerine de yer vermenizi öneririz.

 

 

Antalya ‘da Gezilecek Yerler;

 • Olympos
 • Kekova (Batık Şehir)
 • Tekirova
 • Likya Yolu
 • Çıralı
 • Alanya Kalesi
 • Düden Şelalesi
 • Phaselis
 • Kaputaş Plajı
 • Manavgat Şelalesi
 • Köprülü Kanyon
 • Konyaaltı Plajı
 • Kuruşunlu Şelalesi
 • Kızıl Kale
 • Perge
 • Yanartaş
 • Kleopatra Plajı
 • Antalya Aquarium
 • Tazı Kanyonu
 • Hadrianus Kapısı
 • Patara Plajı
 • Patara Antik Kenti
 • Aspendos Antik Tiyatrosu

 

 

Manavgat Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Manavgat Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Manavgat Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0(242) 756 95 75 

 

 

Manavgat Uygulama Oteli Adresi

Manavgat Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Sorgun Mahallesi Titreyengöl Mevkii Pk. 7600 Manavgat / ANTALYA  

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir